listky.citylife.sk

Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Dátum: 29. októbra 2020
Miesto: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
29
Okt 2020
20:00
Queen Symphonic: Rock Band & Orchestra Experience

Popis podujatia

Svetová show Queen Symphonic kvôli pandémii koronavírusu v apríli nebude, máme však nový termín!  

 

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience je svetová show, ktorá pripomína tvorbu britskej skupiny Queen. Jedinečné spojenie symfonického orchestra a živej rockovej kapely zažijete v novom termíne 29. októbra 2020 v bratislavskej Incheba Expo Aréne.    

 

S ohľadom na vzniknutú situáciu (oficiálny zákaz hromadných podujatí kultúrnej, spoločenskej, športovej, či inej povahy-vydaný dňa 10.3. 2020) sa aprílová show Queen Symphonic: A Rock Band&Orchestra Experience  presúva na nový termín – 29. október 2020.

Všetky vstupenky na pôvodný koncert, ktorý sa mal konať dňa 5. apríla 2020 zostávajú v platnosti.

 

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience vzdáva hold slávnym muzikantom a dáva fanúšikom možnosť vychutnať si ich obľúbené piesne v unikátnom spojení rockovej kapely s veľkým symfonickým orchestrom.

 

Nezabudnuteľnú atmosféru koncertu si nenechajte ujsť dňa 29. októbra 2020 v Incheba Expo BratislavaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top