(R)evolution Of Magic Radek Bakalář

(R)evolution Of Magic Radek Bakalář

Dátum: 13. marca 2019
Miesto: TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Streda
13
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
(R)evolution Of Magic Radek Bakalář
TEATRO Wüstenrot

Bratislava

Popis podujatia

Neuveriteľná magická show svetového formátu v podaní Radka Bakalára, najvyhľadávanejšieho a najuznávanejšieho kúzelníka novej generácie. Jediná verejná show na Slovensku.
Zažite na vlastnú kožu nevysvetliteľné kúzla, ktoré vás opätovne pošlú späť do detských rokov, kedy bolo možné absolútne všetko !
Kúzla v kombinácii so živým prenosom cez obriu LED obrazovku, skvelými svetlami a nádhernou hudbou sú takým silným emočným zážitkom, že si jeho silu ponesiete až do konca života.
Čaká vás 110 minút nepochopiteľného zmätenia ľudských zmyslov a prevrátenia reality. Celý večer bude elegantne prepojený s tancom a dozviete sa i o utajenej histórii kúzelníckeho remesla.
Radek je skvelý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor ľudskej mysli. Kombinácia týchto faktorov a jeho nadčasové poňatie kúziel zaručuje, že zážitok z celej show nenechá nikoho chladným vrátane vás.
Radek Bakalár sa na scéne pohybuje dlhšie než 20 rokov. Má na konte niekoľko prestížnych cien z českých a zahraničných súťaží. Pravidelne navštevuje kúzelnícke veľtrhy po celom svete, kde čerpá z aktuálnych trendov a aktívne prispieva svojimi podnetmi. Jeho celoživotným cieľom je aktualizovať tento umelecký smer a prispôsobiť ho aktuálnej uponáhľanej a pretechnizovanej dobe tak, aby sa opäť ľudia zastavili a vychutnali si kúzlo okamihu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top