(R)evolution Of Magic Radek Bakalář

(R)evolution Of Magic Radek Bakalář

Dátum: 13. marca. 2019
Miesto: TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Streda
13
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
(R)evolution Of Magic Radek Bakalář

Popis podujatia

Neuveriteľná magická show svetového formátu v podaní Radka Bakalára, najvyhľadávanejšieho a najuznávanejšieho kúzelníka novej generácie. Jediná verejná show na Slovensku.
Zažite na vlastnú kožu nevysvetliteľné kúzla, ktoré vás opätovne pošlú späť do detských rokov, kedy bolo možné absolútne všetko !
Kúzla v kombinácii so živým prenosom cez obriu LED obrazovku, skvelými svetlami a nádhernou hudbou sú takým silným emočným zážitkom, že si jeho silu ponesiete až do konca života.
Čaká vás 110 minút nepochopiteľného zmätenia ľudských zmyslov a prevrátenia reality. Celý večer bude elegantne prepojený s tancom a dozviete sa i o utajenej histórii kúzelníckeho remesla.
Radek je skvelý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor ľudskej mysli. Kombinácia týchto faktorov a jeho nadčasové poňatie kúziel zaručuje, že zážitok z celej show nenechá nikoho chladným vrátane vás.
Radek Bakalár sa na scéne pohybuje dlhšie než 20 rokov. Má na konte niekoľko prestížnych cien z českých a zahraničných súťaží. Pravidelne navštevuje kúzelnícke veľtrhy po celom svete, kde čerpá z aktuálnych trendov a aktívne prispieva svojimi podnetmi. Jeho celoživotným cieľom je aktualizovať tento umelecký smer a prispôsobiť ho aktuálnej uponáhľanej a pretechnizovanej dobe tak, aby sa opäť ľudia zastavili a vychutnali si kúzlo okamihu.

Na mape

Top