listky.citylife.sk

Roo Panes

Roo Panes

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Anglický folkový pesničkár Roo Panes pohladí spevom Bratislavu.

Andrew "Roo" Panes, rodák z anglického Dorsetu, absolvuje na Slovensku premiéru a spoločne so svojím hudobným doprovodom povzbudí ľudí v Atelier Babylon.

Britský spevák  je často prirovnavaný k Benovi Howardovi a podobnosť nachádzame aj vo svetovej hviezde Jackovi Johnsonovi.

Nadväzuje na tradičnú folkovú školu a často si vystačí len s akustickou gitarou.  V jeho prejave je akási nevídaná čarovná schopnosť si podmaniť dav.

Na rozdiel od svojich kolegov, ktorí čerpajú z ťažkých  melancholických tém, on ťaží z vnútornej pozitivity.

Jeho nádherne znejúce piesne zanechávajú odkaz. Hlboké diela sú naplnené poslaním a ich emócia má v sebe úprimnú srdečnosť.

Mimo iného,  vyštudovaný teológ a tvár reklamnej kampane módnej značky BURBERRY,  prežíva vo svojej 30tke pozoruhodný úspech.

Viac než 160 miliónov prehratí na Spotify  a 15 miliónov vzhliadnutí  na YouTube hovoria o jeho  značnej  popularite,  čo potvrdzuje aj návštevnosť na jeho koncertoch.

Roo Panes  vydal 3 štúdiové albumy a k najobľúbenejším  piesňam patria

Lullaby Love,  OPHELIA,  Little Giant,  Tiger Striped Sky,  Open Road.

Na Slovensko  zavíta na jeseň 22. novembra  2019,  kde nám v rámci európskeho turné ponúkne svoje lahodiace balady  a  predstaví nám  aj materiál z nového albumu Quiet Man (2018).Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top