SHYLOCK

Divadlo ASTORKA Korzo´90
SHYLOCK

Dátum: 18. decembra. 2018
Miesto: Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), Bratislava

Vstupenky

Utorok
18
Dec 2018
19:00

KONIEC PREDAJA

Predaj bol ukončený.

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: DIVADLO ASTORKA KORZO '90, Námestie SNP 33, Bratislava

Hosťovanie: Divadlo Na Jezerce, Praha (CZ)


Autor: M. Leiren-Yong
V titulnej postave M. Kňažko


Vstupné/Entry: 15,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - SHYLOCK - 3.3.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie SHYLOCK, ktoré sa malo konať dňa 3.3.2018 o 19:00 hod. v Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), Bratislava, je zo zdravotných dôvodov ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top