ŠKO Žilina a husľový virtuóz Peter Michalica

ŠKO Žilina a husľový virtuóz Peter Michalica

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Štátny komorný orchester Žilina, v zahraničí známy ako SLOVAK SINFONIETTA, vznikol v roku 1974 ako jediný orchester "mozartovského typu" na Slovensku. Odvtedy si získal významné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v krátkom čase sa mu podarilo dosiahnuť vynikajúce renomé aj v zahraničí. Dirigentom orchestra je medzinárodne renomovaný český dirigent Leoš Svárovský, ktorý je známy v mnohých krajinách Európy, Kanade a USA. Orchester s 34 členmi, prevažne absolventmi hudobných akadémií v Bratislave, Prahe, Brne a Konzervatória v Žiline, spolupracuje s najvýznamnejším svetovo renomovaným reprezentantom slovenského koncertného umenia Petrom Michalicom. Laureát medzinárodných súťaží v Londýne a Bruseli a držiteľ viacerých cien i čestných ocenení sa predstavil na recitálových a sólových vystúpeniach s orchestrom vo viac ako tridsiatich krajinách sveta.

Koncert je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk.

Voľné sedenie: 15 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 20 € / osoba
VIP Box B s občerstvením 80 € / 4 osoby

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture ŠKO Žilina a husľový virtuóz Peter Michalica

Na mape

Top