SNEHULIENKA

SNEHULIENKA

Dátum: 30. novembra - 7. decembra 2019
Miesto: STEEL ARÉNA Košice, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Snehulienka na ľade je rozprávkový príbeh s kúzelnou atmosférou nielen pre deti.

Vstupenky

Sobota
30
Nov 2019
14:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SNEHULIENKA
Sobota
7
Dec 2019
14:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SNEHULIENKA
Sobota
7
Dec 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
SNEHULIENKA

Popis podujatia

V tejto zemi najkrajší česko – slovenský muzikál

Rozprávkový príbeh na ľade s kúzelnou atmosférou, ktorý okúzlil na jeseň a v zime 2018 cez 50 000 divákov na predstaveniach v jedenástich najväčších mestách Českej republiky. V roku 2019 sa muzikál vydáva za hranice – na Slovensko, do Bratislavy a do Košíc. Zároveň sa v Česku vráti do Zlína, Pardubíc, Českých Budejovíc a do Třinca.

Príbeh o Snehulienke prešiel dlhú cestu od klasického rozprávania bratov Grimmovcov, cez brodwayské divadelné javisko až Oskarom ocenenému celovečernému animovanému filmu Walta Disneyho. Bola tak len otázka času, kedy Snehulienka zatancuje na ľade.

Réžie sa ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. K spolupráci pozval Vaša Patejdla, spoluzakladateľa skupiny Elán a autora hudby pôvodnej slovenskej hudobnej komédie “Snehulienka a sedem pretekárov“, ktorá je námetom muzikálu. Dych vyrážajúce svetelné a zvukové efekty zaistil Stanislav Kušík, ktorý ma za sebou mnohé roky úspešné práce na medzinárodných show svetovej úrovni. Nádherné kostými navrhla Ľudmila Várossová a o scénu sa postaral popredný slovenský výtvarník, scénograf a architekt Pavol Andraško.

V roli Snehulienky exceluje dvojnásobná majsterka Českej republiky v krasokorčuľovaní Ivana Buzková, v hlavnej mužskej úlohe žiari Tomáš Verner, majster Európy v krasokorčuľovaní z roku 2008. Ďalšie úlohy hrajú a tancujú najtalentovanejší krasokorčuliari ocenení medailami.

Príbeh prerozpráva herečka Táňa Pauhofová.

Viac o show Snehulienka na na www.snehurkanalede.cz alebo  na facebooku.

- V sprievode platiaceho dospelého má dieťa do 4 rokov alebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo – toto zvýhodnenie sa netýka sedenia v sektoroch VIP na ľadovej ploche.

- Vstupenky pre vozíčkarov a zároveň držiteľov preukazu ZŤP/P v cene 19€ Bratislava a 17€ Košice (jedna osoba imobilná + jeden doprovod) – objednávky zasielajte e-mailom na adresu help@ticketportal.sk. Zľavy pre ostatných držiteľov preukazu ZŤP a ZŤP/P nie sú poskytované.

Predstavenie vrátane prestávky trvá 120 minút.

Mikulášska akcia 2+1: pri kúpe dvoch vstupeniek dostanete tretiu zadarmo. Akcia platí od 19.11.2019 do začiatku podujatia!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - SNEHULIENKA - 30.11.2019 o 18:00 hod.

Predstavenie SNEHULIENKA, ktoré sa malo konať dňa 30.11.2019 o 18:00 hod. v STEEL ARÉNA KOŠICE, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili alebo môžu požiadať o výmenu v rovnakej cenovej kategórii na predstavenie o 14:00h. na e-mail. adrese help@ticketportal.sk. Ak využijete možnosť výmeny vstupeniek na 14:00h., bude sa Vás týkať aj Mikulášska akcia 2+1 vstupenka zdarma.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top