STAHLWERK - Jazzový štvrtok

STAHLWERK - Jazzový štvrtok

Dátum: 14. októbra 2021
Miesto: DK Zrkadlový háj
Adresa: Rovniankova 3, Bratislava 5 - Petržalka

Vstupenky

Štvrtok
14
Okt 2021
19:00
STAHLWERK - Jazzový štvrtok
DK Zrkadlový háj

Bratislava 5 - Petržalka

Popis podujatia

Jazzový koncert Rakúsko - Švajčiarskej kapely

Švajčiarske jazzové trio Stahlwerk

Skupina Stahlwerk zložená z troch mladých muzikantov vytvára veľmi osobitú formu jazzu, inšpirovanú hudobnými štýlmi od klasickej hudby a minimalizmu až po pop rock a rock. Na svojich koncertoch kombinujú originálne kompozície a improvizácie bez setlistu. Hudobníci svojim zvláštnym spôsobom prostredníctvom lyrického minimalizmu, jazdných rytmov a divokých výbuchov poskytujú na každom koncerte vzrušujúci a úplne nový zážitok a to na pódiu aj mimo neho. Experiment, ktorého skúsenosti sa ukázali ako veľmi populárne nielen medzi jazzovými fanatikmi ale aj medzi nováčikmi jazzu.

Zloženie kapely:                             
Dominic Stahl – klavír
Francesco Rezzonico – elektrická basa
Tobias Schmid – bicie

Prvý štúdiový album „Grund“ vydali v roku 2016 po rokoch koncertovania skupiny po európskych kluboch a koncertných halách. Druhý album „Stahlwerk“ vydali v roku 2020 pod mladým Bazilejským jazzovým nakladateľstvom Hout Records.

Termín vystúpenia v Bratislave v rámci turné release tour 2021 je naplánovaný na 14. október 2021 v Dome kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top