STANO PALÚCH: PREMENY

Viva Musica! festival 2021
STANO PALÚCH: PREMENY

Dátum: 23. júla 2021
Miesto: Nádvorie Starej radnice, Bratislava
Adresa: Hlavné námestie 501/1, Bratislava

Vstupenky

Piatok
23
Júl 2021
20:00
STANO PALÚCH: PREMENY
23.7.2021 20:00

Popis podujatia

23.7., 20:00, Nádvorie Starej radnice
STANO PALÚCH: PREMENY

Stano Palúch (husle), Daniela Tomešová (spev), Eugen Vizváry (klavír), Marcel Comendant (cimbal), Peter Korman (kontrabas), Michal Fedor (bicie)

Huslista, aranžér a multiinštrumentalista Stano Palúch sa na slovenskej hudobnej scéne vyníma ako univerzálny hráč bravúrne sa orientujúci vo swingu, fusion, world music, ale aj v klasickej či ľudovej hudbe. Stabilne vystupuje so svojím Pacora triom a pre svoje mimoriadne umenie a univerzálnosť je vyhľadávaným partnerom mnohých slovenských a českých umelcov. Koncertoval vo väčšine štátov Európy a v USA, nahrával pre Český a Slovenský rozhlas, Slovenskú televíziu a ORF. Producentsky sa podieľal na viacerých albumoch slovenských a českých hudobníkov v oblasti world music. Je autorom hudby k väčšine predstavení SĽUK-u, autorom hudby k filmom (Chyťte ho, Ábelov čierny pes) a k divadelným predstaveniam (Slovenské národné divadlo, Komorné divadlo Martin) a vyhľadávaným aranžérom. V rámci svojho autorského večera predstaví svoju tvorbu za účasti hostí ako Daniela Tomešová (spev), Eugen Vizváry (klavír), Marcel Comendant (cimbal), Peter Korman (kontrabas) a Michal Fedor (bicie).

Upozorňujeme návštevníkov, že z podujatia sa bude robiť livestream / zvukovo-obrazový záznam.

www.vivamusica.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Odporúčané

Top