STOMP - SVETOVÁ TANEČNÁ SHOW V BRATISLAVE

STOMP - SVETOVÁ TANEČNÁ SHOW V BRATISLAVE

Dátum: 17. - 18. januára 2020
Miesto: Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava

Vstupenky

Piatok
17
Jan 2020
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
STOMP - SVETOVÁ TANEČNÁ SHOW V BRATISLAVE
Sobota
18
Jan 2020
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
STOMP - SVETOVÁ TANEČNÁ SHOW V BRATISLAVE
Sobota
18
Jan 2020
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
STOMP - SVETOVÁ TANEČNÁ SHOW V BRATISLAVE

Popis podujatia

Tanečná senzácia v podaní STOMP prichádza aj do Bratislavy!

V januári budúceho roku sa britská tanečná skupina chystá na svoje veľké turné. Nezabudnú ani na Bratislavu. Môžete sa tešiť na strhujúcu tanečnú show, v ktorej členovia STOMP neváhajú za účelom dobre znejúcich rytmov použiť všetko možné od zapaľovačov a plechoviek cez odpadkové koše až po kuchynský drez.

Unikátny mix perkusií, tanca, divadla a komédie s úžasným hudobným doprovodom inšpirovaným ruchom každodenného života mohli diváci po prvý krát zažiť v britskom Brightone v roku 1991. Zoskupenie vzniklo na základe predošlej desať ročnej spolupráci medzi Luke Cresswellom a Stevom McNicholasom. Obaja zakladatelia v roku 1981 pôsobili v street –bande Pookiesnackenburger a rovnako boli členmi divadelného súboru Cliff Hanger. Ich spoločné počiny už od 80. rokov vytvárali predobraz dnešného STOMP.

Skupina sa z pôvodných ôsmych členov rozrástla na štyri desiatky účinkujúcich z dvanástich rôznych krajín. Za 28 rokov ich existencie odohrali STOMP cez dvadsať tisíc predstavení a videlo ich vyše 12 miliónov divákov vo viac ako päťdesiatich zemiach celého sveta. V obľúbenej show sa v minulosti objavili aj celebrity ako Michael Douglas, Demi Moore, Bruce Willi, Harrison Ford a ďalší.

Jedinečnú príležitosť zažiť tento neopakovateľný komplexný kultúrny zážitok máte 17. – 19. januára 2020 v bratislavskej Inchebe.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

Organizačné pokyny – predstavenie STOMP

1.    Dátum, čas a miesto konania

        17.1. 2020 / 18.01.2020 

        Incheba Expo Arena Bratislava, Viedenská cesta 3-7, Bratislava

 

2.    Otvorenie brán haly v piatok 17.01 je o 18,30 hod. Predstavenie začína o 19:30, trvá približne 1.45 hod. bez prestávky.

        Otvorenie haly v sobotu 18.01

        Brána haly sa otvára hodinu pred predstavením tj. o 14:00 a o 18:30. Predstavenie trvá 1:45 hod, bez prestávky. Prvé predstavenie končí o 16:45 a druhé o 21:15 hod.

 

3.    Vstup do haly:  vstup C 1.1 – pre sektor B, C, D a sektor Plocha (gold + silver)     

       vstup pre imobilných – z vchodu C 1.1                                    

 

4.    Zoznam nepovolených predmetov

        Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania predstavenia sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a profesionálne fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.

 

5.    Bezpečnostné opatrenia       

        Celý areál haly je počas trvania predstavenia prísne strážený súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť do haly prípadne vyviesť z areálu haly osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov koncertu. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezpečnostnej služby a príslušníkov Policajného zboru SR.

       

        Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

       

6.    Občerstveniea šatňa

        V priestoroch haly budú k dispozícii stánky s občerstvením. 

        Šatne pre návštevníkov zabezpečuje spoločnosť Incheba.

 

7.    Doprava do haly a parkovanie

Odporúčame prísť na koncert mestskou hromadnou dopravou. Parkovať bude možné v areáli Incheby. Je spoplatnené a je prevádzkované spoločnosťou Incheba.

           

8.  POZOR: Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.


Top