STROON & VJ KUBRIEL

Viva Musica! festival 2020
STROON & VJ KUBRIEL

Dátum: 18. augusta 2020
Miesto: Záhrada Domu Albrechtovcov, Bratislava
Adresa: Kapitulská 313/1, Bratislava

Vstupenky

Utorok
18
Aug 2020
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
STROON & VJ KUBRIEL

Popis podujatia

18.8., 20:00, Záhrada Domu Albrechtovcov (Kapitulská ulica)
STROON & VJ KUBRIEL

Dalibor Kocián (vibrafón), Jakub Pišek (projekcie)

Stroon aka Dalibor Kocián je pulzujúcim elementom na slovenskej hudobnej scéne. Nielen vďaka vibrafónu, ktorý je jeho hlavným hudobným nástrojom, ale aj vďaka škále projektov a spoluprác, v ktorých necháva svoj rukopis. Zasnenosť, kontemplácia, snaha o beztiažnosť, konceptualita vo vnútri jeho hudby je navonok pretavená cez modalitu, minimalizmus, rytmické štruktúry a synthové plochy. Svoje koncerty sa snaží vždy prispôsobiť miestu, času a divákom, preto v jeho setoch môže zaznieť jeho skoršia elektronika, akustické kompozície, dystopické improvizácie, solárne prelúdiá, ale aj jeho najnovšia tvorba. Site-specific koncert v záhrade legendárneho Albrechtovho domu na Kapitulskej ulici zaznie v spolupráci s vizuálnym expertom Jakubom Pišekom aka Kubrielom.

Typ vstupeniek: VOĽNÉ SEDENIE

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert presunie do koncertnej siene Klarisky, Klariská 2.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top