SUZI QUATRO A HOSTIA

SUZI QUATRO A HOSTIA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania: 1. august 2017, Rekreačná oblasť Sninské rybníky, Snina

Čas otvorenia areálu - 17:00
Čas začiatku - 19:30


GLAM ROCKOVÁ DIVA SUZI QUATRO VYSTÚPI V SNINE!

V rámci 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste Snina sa k oslavám veľkolepou šou pripojí aj legendárna SUZI QUATRO. Speváčka znova mieri na Slovensko a bude to úžasne! Prvá dáma svetového rocku vystúpi 1. augusta na Sninských Rybníkoch, kde počas galavečera odohrá otvárací koncert festivalu Rock pod Kameňom 2017, aby oslávila s obyvateľmi mesta a návštevníkmi festivalu 700 rokov mesta Snina.

Snina je to najvýchodnejšie zemplínske mesto, nachádzajúce sa v blízkosti hraníc Ukrajiny. Ukrýva mnoho podôb a jeho história je zaznamenaná od prvej písomnej zmienky z roku 1317. Tento rok mesto Snina oslavuje 700 rokov a rovnako ako festival Rock pod Kameňom, ktorého pätnáste výročie a hudobné účinkovanie už neodmysliteľne patrí k mestu sa rozhodlo tieto výnimočné udalosti pre obyvateľov spojiť a pripraviť hudobné prekvapenie.

Diváci v Snine budú mať možnosť vychutnať si naživo najväčšie hity rockovej legendy. Suzi Quatro totiž má za sebou posledné svetové turné, ktoré si užilo v roku 2015 aj vypredané NTC v Bratislave a o odchode do dôchodku rozmýšľa každým rokom. Nenechajte si preto ujsť rockové trháky ako „Can the Can“, „48 Crash“, „Devil Gate Drive“, „If You Can´t Give Me Love“ či „She's In Love With You“! Milovníci rockovej hudby na Slovensku majú jedinečnú šancu zažiť možno poslednú návštevu Suzi Quatro, kde oceňovaná hudobníčka odohrá prierez vyše 50- ročnej tvorby.

“Verím, že aj tentoraz bude koncert nabitý energiou a že si slovenské publikum rado so mnou zaspieva. Sľubujem, že to bude divoké,“ netají sa nadšením Suzi Quatro.

Suzi Quatro sa na koncert na Slovensku veľmi teší. Fanúšikovia zažijú jedinečný koncert plný hitov priekopníčky ženského rocku a jej legendárne kožené oblečenie! Na pódiu okrem nej zavíta aj PETR KOLÁŘ, ktorý svoju kariéru istý čas venoval kapelám Arakain, Precedens či Sarah. K repertoáru svojich najväčších hitov radí „Ještě, že tě lásko mám“, „Vyznání“ alebo „Den, kdy se vrátí láska“. Oslavy mesta Snina uzavrie a zároveň naštartuje počas troch dni skvelého rocku/metalu na festivale Rock pod Kameňom revival zoskupenie KISS MORAVIAN GIRLS.

Doposiaľ medzi uverejnenými účinkujúcimi festivalu nájdeme ARCH ENEMY, NENA, AMORPHIS, AXXIS, BACK:N:BLACK, BLUES PILLS, WANASTOWI VJECY, HORKÝŽE SLÍŽE, RAVENCLAW & KAI HANSEN, ALKEHOL, BIJOUTERRIER, SLOBODNÁ EURÓPA, HARLEJ, LIMETAL, ŠKWOR, METROPOLIS, DOGA, TURBO, ICONITO, ROKSOUND, SKRYTÝ VÝZNAM, THE NOW, ALIA TEMPORA, MASSRIOT a MAHAGON.

Vstupenky na festival ROCK POD KAMEŇOM.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture SUZI QUATRO A HOSTIA
Top