Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo

Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo

Dátum: 11. novembra - 16. decembra 2018
Miesto: Istropolis, klubovňa na Škultétyho 5, Bratislava, Istropolis, Škultétyho 5, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
11
Nov 2018
14:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo
Nedeľa
16
Dec 2018
10:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo
Nedeľa
16
Dec 2018
14:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo

Popis podujatia

cca: ´45 min.

Zdeněk Svěrák / Katarína Jánošová:
Safaládka a Špajdlička

Veselá rozprávka o putovaní svetom.
Pre deti od 3 rokov.

Predstavenie o nevšednom priateľstve dvoch kamarátov, ktorých dala dokopy náhoda, vzniklo na námet knihy obľúbeného českého tvorcu Z. Svěráka Pan Buřtík a pan Špejlička. V príbehoch, ktoré pôvodne vznikli na objednávku Svěrákových detí, nemotorní dobráci Safaládka a Špajlička putujú svetom a do poriadnej práce sa veľmi nehrnú. V originálnych príbehoch o spoločnom hľadaní šťastia však vyskúšajú celý rad bizarných povolaní, ktoré im spôsobia nemalé peripetie. Ich bláznivé nápady im však nakoniec vyjdú. Keďže ich však spája nerozlučné priateľstvo, ľahko prekonajú všetky prekážky. Predstavenie je oslavou hravosti a odvahy, ktoré víťazia nad zúfalstvom a neistotou.

réžia: Janka Ryšánek Schmiedtová
hrajú: Michal Adam, Simon Fico

Vstupné: 3,00 €

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ZLATOVLÁSKA - BBD - 16.12.2018 o 10:00 a 14:30 hod.

Predstavenie ZLATOVLÁSKA - BBD, ktoré sa malo konať dňa 16.12.2018 o 10:00 a 14:30 hod. v Istropolis, Škultétyho 5, Bratislava , je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Safaládka a Špajdlička v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 20.12.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 20.12.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 20.12.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top