listky.citylife.sk

Detail info
Close

Serenády pre radosť 7 s Hilaris

Serenády pre radosť 7 s Hilaris

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Zámerom koncertu je prezentovať bohatú hudobnú paletu klasických serenád

v podaní  komorného orchestra Hilaris v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave pod názvom „Serenády pre radosť –vášeň pre hudbu ", kde zaznejú v nedeľu 23. októbra 2022 pod vedením Alana Vizváryho diela skladateľov H.Wolfa , V.Kubičku a F. Schuberta . Za 6 rokov si bratislavské publikum veľmi obľúbilo tento pravidelný každoročný cyklus koncertov HILARIS CHAMBER ORCHESTRA v bratislavskom starom meste. V roku 2022 bude 7.ročník a zaznie v rámci neho svetová premiéra diela slovenského skladateľa V.Kubičku. Sólistkou premiéry koncertu pre flautu a orchester bude Ivica Gabrišová - Encingerová. Ll Okrem Kubičkovej premiéry zaznie tiež Talianska Serenáda od H. Wolfa a 225.výročie F. Schuberta si pripomenieme jeho slávnym sláčikovým kvartetom Smrť a dievča.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia,  Hudobný fond v Bratislave a SOZA. Mediálnym partnerom je portál Moja kultúra a Art & History Magazine.

Vstupenky zakúpené na júnový a septembrový koncert za mier s Mahlerom platia na tento koncert 23.10. 

Cena na mieste 17€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top