Škola vína - lekcia: Dámska degustácia

Škola vína - lekcia: Dámska degustácia

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dámska degustácia

Blíži sa Medzinárodný deň žien a my sme sa rozhodli, že ho oslávime vínom, ktoré vyrábajú vinárky! Hovorí sa, že dámy majú lepšie senzorické schopnosti a sú lepšie degustátorky. Muži nás rozmaznávajú, kupujú nám kvety, parfémy a lahodné bonbóny (a my to milujeme!). Je ale rozdiel medzi medzi vínom ktoré vyrábajú muži vinári a ženy vinárky?
„Vy cítite, keď víno urobí žena“ – hovorí Nathalie Bour, jedna z 33 žien zo združenia Femmes Vignes Rhône. Víno je intenzívne, plné, (hovorí o svojom víne Vieilles Vignes], ale zároveň okrúhle, harmonické, s dlhou dochuťou. V poslednej dobe vinárok pribúda a prinášajú so sebou jednu špeciálnu zručnosť – senzitívnosť a jemnocit.”
My ochutnáme vína od vinárok zo Slovenska, Čiech, Portugalska, Talianska a Rakúska a budeme sa rozprávať o ich vôňach a chutiach v útulnom prostredí vinotéky Paradox, ktorá bude otvorená len pre nás.

Dátum: 4. marca 2019, 18.00
Miesto konania: Paradadox, Winebistro & Café, Palisády 29/A, Bratislava
Lektor: Beáta Vlnková

Cena: 40€/ osoba

Cena zahŕňa odborný program 3 hodiny, 10 vzoriek dobrého vína, syr a špaldové praclíky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top