Skup. vstup pre 2-4 hráčov do Asylum Escape Room

Skup. vstup pre 2-4 hráčov do Asylum Escape Room

Dátum: Skup. vstup pre 2-4 hráčov do Asylum Escape Room
Miesto: Asylum Escape Room Bratislava

Vstupenky

Skup. vstup pre 2-4 hráčov do Asylum Escape Room
Skup. vstup pre 2-4 hráčov do Asylum Escape Room
Asylum Escape Room

Bratislava

Popis podujatia

Predstavte si, že ste zavretí v tajuplnom priestore. Nepoznáte cestu von, ale pozorné preskúmanie okolia a logické myslenie Vám pomôžu ju nájsť. Máte na to hodinu. Čo Vás čaká, až otvoríte tie dvere? Odvážite sa utiecť?
Asylum Escape Room - je jedinečná dobrodružná hra, v ktorej sa skupina hráčov pohybuje v rozšírenej realite s využitím dekorácií, hry hercov, hudobnej kulisy a tematických scenárov. V priebehu hry sú hráči vyzvaní, aby za určitý čas našli cestu von z uzavretého priestoru, a to prostredníctvom riešenia reťaze logických problémov.
Ponúkame ideálny spôsob trávenia voľného času pre spoločnosť kamarátov, rodinu, turistov a kolegov. Asylum Escape Room je perfektná možnosť, aby ste zažili dávku adrenalínu a odniesli si nove zážitky.

Vstupenka platí pre skupinu 2 až 4 hráčov na jednu 60-minútovú hru.

Vstupenka platí dva týždne od zakúpenia.

Po zakúpení vstupenky si prosím rezervujte termín hry online na tejto adrese: https://www.asylum.sk/book-online V prípade otázok, nám môžete napísať na info@asylum.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top