Slovenská filharmónia, cyklus S

Slovenská filharmónia, cyklus S

Dátum: 14. apríla - 16. júna 2019
Miesto: Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
14
Apr 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus S
Nedeľa
26
Máj 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus S
Nedeľa
16
Jún 2019
15:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Slovenská filharmónia, cyklus S

Popis podujatia

Dátum: Nedeľa 05.04.2020 15:00 h 

Miesto: Katedrála sv. Martina, Bratislava
Cena vstupenky: 8 € - voľné sedenie

Haydn

Slovenský komorný orchester
Ewald Danel umelecký vedúci

Joseph Haydn      Sedem posledných slov nášho Spasiteľa na kríži

Joseph Haydn nebol len geniálnym tvorcom a priekopníkom na scéne hudobných dejín; bol aj jedným z prvých skladateľských biznismenov. Projekt Sedem posledných slov nášho Spasiteľa na kríži vznikol ako orchestrálna kompozícia na objednávku katedrály v andalúzskom Cádize. Výrazné liturgické dielo s preferenciou pomalej hudby a záverečným zemetrasením Haydn až ex post prepracoval do oratoriálnej verzie a ešte neskôr ponúkol verziu pre sláčikové kvarteto a aj verziu pre klavír.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ/CANCELED - Slovenská filharmónia,

Predstavenie Slovenská filharmónia, cyklus SH, ktoré sa malo konať dňa 7.4.2020 o 19:00 hod. v Slovenská filharmónia

Predstavenie Slovenská filharmónia, cyklus S, ktoré sa malo konať dňa 5.4.2020 o 15:00 hod. v Katedrála sv. Martina, Bratislava

Predstavenie Slovenská filharmónia, cyklus A, ktoré sa malo konať dňa 23.4.2020 o 19:00 hod. v Slovenská filharmónia

ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top