Detail info
Close

Slovenské Alternatívne Leto 2024

Slovenské Alternatívne Leto 2024

Dátum: 18. - 20. júla 2024
Miesto: KC 153 Ábelová
Adresa: Ábelová 153 , Ábelová

Vstupenky

18.-18.
Júl
2024
Slovenské Alternatívne Leto 2024
18.07.2024 - Sympózium
KC 153 Ábelová

Ábelová

18.-20.
Júl
2024
Slovenské Alternatívne Leto 2024
3 - dňová vstupenka 18. - 20.7.2024
KC 153 Ábelová

Ábelová

Popis podujatia

Slovenské Alternatívne Leto pokračuje aj v roku 2024. Históriu píše od roku 1995, no v roku 2024 si ho môžete prísť zažiť a vychutnať do nádherných kulís horného Novohradu, na lazy neďaleko obce Ábelová.

Tento ročník sa môžete tešiť na britskú legendu zo 70 tych. rokov Atomic Rooster, české legendy Vltava hrala na festivale uz v roku 96  a Dunaj, slovenský Korben Dallas, dj-ské duo MALALATA, hudobný projekt Mariána Zimu Story s Milanom Kňažkom, pražskú sabbathovsku  psychedéliu Acid Row, talianske expresívne duo Putan Club, z berlínskej elektronickej scény duo Binary Boy, slovenskú elektronickú scénu zastúpia Noční jazdci Chýbať nebude ani slovenská undergroundová legenda Chór vážskych muzikantov a autorská kapela Trilobeat a Luke on the bass.

Novinkou je pridanie štvrtkového programu – Prvé oficiálne sympózium o tvorbe a odkaze Franka Zappu. Pozvanie prijali Július Fujak, slovenský skladateľ experimentálnej hudby a hudobník. Bohumil "BOHOUŠ" Jůza, zakladateľ a prezident Československého fan klubu Franka Zappu. Michal Nejtek, hudobník a skladateľ, absolvent AMU v Prahe. Hudobný hosťom bude projekt gitaristu zo známej kapely Sto Múch Martin Novák. Jeho projekt sa volá Homo Zappiens ( Denisa Jelínková – priečna flauta (BR), Martin Novák – gitara (BB), Vincent Andreutti – perkusie (BR).

V sprievodnom programe nebudú chýbať, jazda na koňoch, diskusie a debaty o občianskej spoločnosti, fotografická výstava projektu Omama o.z. Cesta von, slam poetry, umelecké workshopy, alebo ranná jóga, o filmovú projekciu sa postará Zdeno Gális z Akropoly v Kremnici.

Stanovanie a parkovanie zdarma.

Deti do 15 rokov majú voľný vstup

Vstupné predpredaj : 50€

Na mieste: 60€

https://www.facebook.com/alternativneleto

https://salfest.sk/


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Slovenské Alternatívne Leto 2024 - 18. - 20.7.2024

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Slovenské Alternatívne Leto 2024, ktoré sa malo konať dňa 18. - 20.7.2024 v Bombura NKP, Brezno,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: KC 153 Ábelová.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 17.7.2024!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 17.7.2024 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 17.7.2024 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 17.7.2024 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 17.7.2024 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top