Sunday Session na cestách 2020

Sunday Session na cestách 2020

Dátum:
Miesto:

Spovedať hostí nebude len Osťo, súčasťou talk show SUNDAY SESSION na cestách si aj ty!

Vstupenky

Popis podujatia

Sunday Session je späť!
Dostaň sa raperom pod kožu


Počúvaš ich hudbu, miluješ ich štýl. Ale je toho ešte veľa, čím ťa môžu slovenskí raperi prekvapiť. Príď pozdraviť svojho obľúbenca a zisti o ňom aj to, čím sa nechváli na Instagrame. Sunday Session na cestách sa vracia, teš sa na mocný zážitok s top ľuďmi našej hiphopovej scény.

 

Ušla ti prvá séria Sunday Session? Druhýkrát to už nesmieš prepásť! Fanúšikovia jednotky boli z netradičného formátu talk show s rapermi takí nadšení, že moderátora Osťa „ukecali“ na ďalšiu sezónu. Priprav sa, že bude ešte akčnejšia, interaktívnejšia a na tvojom idolovi neostane pod paľbou dôvtipných Osťových otázok jedna nitka suchá!

V hre sú nové rubriky, špeciálny sprievodný program, autogramiáda a open mic s možnosťou položiť hosťovi alebo Osťovi tvoju vlastnú otázku. Každá talk show bude EXKLUZÍVNA, nenájdeš z nej žiaden videozáznam. Túto divočinu musíš skrátka zažiť na vlastné oči.

A s VIP vstupenkou si okrem super zážitku odnesieš ešte viac: darček od Sneaky, garantované sedenie v predných radoch, plechovku fajného Alcohol Killer a zľavu na šik tenisky v The Streets.

 

Kto, kedy a kde? 

1.3 - Trenčín, Klub Lúč
Hosť: Nerieš

8.3 - Košice, Kasárne Kulturpark
Hosť:Ego

15.3 - Bratislava, Luna Bar
Hosť: Rytmus

22.3 - Banska Bystrica, Klub 77
Hosť: Sima

29.3 - Martin, Barmuseum
Hosť: Pil C

Tak čo, #uzmaslistok
Neváhaj, cena vstupenky sa bude zvyšovať!

Checkuj udalosť  na našom facebooku Ticketportal SK  a včas sa dozvieš viac. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

;
;

Na mape

Top