{.: Test :.}

{.: Test :.}

Dátum: 1. - 31. decembra 2020
Miesto:
Typ :

test 2

Vstupenky

Popis podujatia

XX testovacie podujatie XX popis

NENAKUPOVAT! SLUZI VYLUCNE NA TESOTVANIE!

 

linka na CZ akciu 

test nadakcia popis

 

test nadakcia linka na czTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture {.: Test :.}
picture {.: Test :.}

Na mape

Zmeny a upozornenia

Klezmer Night with Lerner y Moguilevsky

Nu Spirit Club, Šafárikovo nám. 7, Bratislava
2.3.2010, utorok, 20:30 hod.
Cena: prvých 50 lístkov za 12,- EUR, zvyšných 100 lístkov za 14,- EUR

Dvaja multiinštrumentalisti z Buenos Aires - Cesar Lerner (klavír, akordeón, djembe) and Marcelo Moguilevsky (klarinet, recorder, harmonika, klavír, spev) - prinášajú úplne nový pohľad na klezmer. V ich prejave sa snúbi virtuozita a improvizačná schopnosť s úžasnou predstavivosťou a krásnymi melódiami, ktoré poslucháčom prinesú nazabudnuteľný hudobný zážitok. Po koncerte bude večer pokračovať vystúpením domácej formácie 3 Mravce a párty s DJom Kefirom.

Vstupenky/tickets na Klezmer Night with Lerner y Moguilevsky už v predaji !


ZMENA - Bratislavské módne dni - 10.10.2012, 11.10.2012 a 12.10.2012

Predstavenie Bratislavské módne dni , ktoré sa bude konať dni  10.10.2012, 11.10.2012 a 12.10.2012 v Double Tree by Hilton Hotel, Bratislava, je ZMENENÉ ! Predstavenie  sa uskutoční  v pôvodných termínoch ale s novými časmi začiatku:

10.10 bude čas začiatku o 19.00hod (nie o 19:30hod)
11.10 Prehliadka Igora Gulyaeva – čas začiatku ostáva o 18:00hod
11.10 bude čas začiatku o 20.00hod (nie o 19:30hod)
12.10 bude čas začiatku o 19.00hod (nie o 19:30hod)

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje,  môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 12.10.2012 !
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CardPay/TatraPay - musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:
 - osobne, aj s lístkami (alebo Hometicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
 - mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, číslom účtu, kam treba peniaze vrátiť, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupné si klient budete nárokovať iba raz. Ak boli vytlačené  vstupenky na predajnom mieste, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o, Radlinského 27, 811 07 Bratislava. Platba bude  prevedená v prospech účtu, z ktorého bola  hradená. V prípade, že budete mať záujem o zaslanie peňazí na iný účet, je potrebné priložiť názov a číslo účtu, názov a adresu banku, kam máme vrátiť peniaze. Ak si želáte vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte  (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu.
 - poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí s číslom účtu, detailom transakcie, na vyššie uvedenú adresu. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupné si klient budete nárokovať iba raz. Platba bude  prevedená v prospech účtu, z ktorého bola  hradená. V prípade, že budete mať záujem o zaslanie peňazí na iný účet, je potrebné priložiť názov a číslo účtu, názov a adresu banku, kam máme vrátiť peniaze. Ak si želáte vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte  (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu
taktiež najneskôr do 12.10.2012 !

Ďalšie informácie na :
http://www.ticketportal.sk/cms_list.aspx?id=5
http://www.ticketportal.sk/cms_list.aspx?id=2
http://www.ticketportal.sk/cms_list.aspx?id=1

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Ťapákovci - 30.6.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Ťapákovci, ktoré sa malo konať dňa 30.6.2020 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 2.10.2020 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.7.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 15.7.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 15.7.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top