Šváby

Šváby

Dátum: 18. marca - 27. apríla 2020
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Čierna komédia - zo života mladých ľudi dnešnej doby

Vstupenky

Streda
18
Mar 2020
19:00
Šváby
Pondelok
27
Apr 2020
19:00
Šváby

Popis podujatia

- autorská čierna komédia - zo života mladých ľudí dnešnej doby – autor: Samuel Šimko.
– zoskupenie mladých divadelníkov sa rozhodlo poukázať na aktuálne témy formou ich vlastnou, kde sa smiech mieša so slzami a kde humor zastáva svoje pevné miesto.
Ak ste si ich už raz pustili domov, je takmer nemožné sa ich zbaviť! Šváby sú nosičom nákazy, ktorú vďaka svojej obdivuhodnej rýchlosti 5 km/h efektívne roznesú po priestore. Vyvolávajú alergické reakcie, vrátane nepopulárnej astmy. Z toho, že im chýba hlava si veľkú hlavu nerobia- vydržia bez nej až týždeň a uhynú až na dehydratáciu. Pod hladinou vody vydržia pol hodinu bez nádychu a vrásky na čele im nerobí ani rádioaktívne prostredie. Ak sa ich chcete zbaviť, musíte ich dostať na lopatky. Ak sa prevrátia na chrbát, nedokážu sa otočiť naspäť. Je to ich koniec! Dávajte si pozor, komu otvoríte dvere!
Dvaja bratia dostali ponuku, ktorá sa neodmieta. Ich stará mama na smrteľnej posteli vyslovila prianie - dokončiť svoju púť v teple domova. Obchod je jednoduchý, oni sa o ňu postarajú a na oplátku získajú jej byt. K dohode prišlo sedem rokov dozadu a stále nič…a trpezlivosť sa mína.
Krehkosť ľudského života mladého človeka dnešnej doby je tu podaná s humorom a nadhľadom.

Autor: Samuel Šimko
Réžia: Michal Vajdička
Účinkujú: Monika Šagátová, Adam Jančina, Martin Kochan, Samuel Šimko
(predstavenie je prístupné od 15 rokov)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top