Swingová jar

Swingová jar

Dátum: 25. apríla 2021
Miesto: DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
Adresa: Vígľašská 1, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
25
Apr 2021
19:00
Swingová jar

Popis podujatia

SWINGOVÉ VIANOCE

Vianočný koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND pod vedením klavírneho virtuóza Ladislava Fančoviča. SWINGOVÉ VIANOCE je koncert zložený zo slovenských, českých a amerických vianočných a zimných piesní z obdobia 20. až 40. rokov, teda z obdobia prvej Československej republiky. Fats Jazz Band piesne interpretuje presne tak, ako ich nahrali vtedajšie swingové kapely - na historické hudobné nástroje a s autentickou interpretáciou a výrazom. Vypočujte si ukážky: Santa Claus Is Coming To Town White Christmas Baby, It's Cold Outside Jako loňský sníh Pozrite si štýlový vintage videoklip: https://youtu.be/v9D4WMtwzOM Všetky informácie nájdete na webstránke: www.fatsjazzband.com alebo na FaceBooku. Swingový orchester FATS JAZZ BAND je profesionálne 9-členné zoskupenie (7 hudobníkov a 2 speváci), ktoré hrá autentickú hudbu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia na originálne historické hudobné nástroje v dobovom oblečení. Pravidelne účinkuje na najvýznamnejších festivaloch dixielandovej a jazzovej hudby po celej Európe (Česko, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Chorvátsko, Gruzínsko).

Miesto : Dom kultúry Lúky,Vigľašská 1

Dátum : 19.12.2020

Čas : 19,00 h. - 20,30 h.

Vstupné : 9,- €Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - SWINGOVÉ VIANOCE - 19.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie SWINGOVÉ VIANOCE, ktoré sa malo konať dňa 19.12.2020 o 19:00 hod. v DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Swingová jar v novom termíne: 25.4.2021 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - SWINGOVÉ VIANOCE - 19.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie SWINGOVÉ VIANOCE, ktoré sa malo konať dňa 19.12.2020 o 19:00 hod. v DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom vás budeme čoskoro informovať v najbližšej dobe.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top