TANEČNÁ ZUŠ JÚLIUSA KOVALSKÉHO

TANEČNÁ ZUŠ JÚLIUSA KOVALSKÉHO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Milí priatelia školy a priaznivci tanečného umenia.

Základná umelecká škola Júliusa Kowalského Vás srdečne pozýva na Tanečnú akadémiu tanečného odboru, ktorá zaháji náš jubilejný rok 2023.
Ubehlo už 70 rokov od založenia našej školy, a preto by sme tento míľnik radi oslávili tancom, hudbou, radosťou z umenia a kreatívnej tvorby, ktorá nás sprevádza už dlhé roky.

Na javisku sa predstavia nielen starší, skúsení žiaci a absolventi, ktorým je javisko blízke, ale aj tí najnovší a najmenší členovia, pre ktorých je toto predstavenie životnou premiérou. Predvedú Vám choreografie, pripravené v prvom polroku školského roka 2022/2023 a na scéne sa objavia aj kúsky z predchádzajúceho obdobia.

Táto príležitosť na prezentáciu práce žiakov a učiteľov, obohacuje deti o skúsenosť so scénou, a má taktiež skromnú ambíciu vzbudiť ich motiváciu pracovať na sebe aj naďalej, prekonávať vlastné limity, či v neposlednom rade podeliť sa o svoje nadšenie pre tanečné umenie. Dúfame, že sa im to podarí a Vy budete toho súčasťou. Tešíme sa na Vás v Zrkadlovom háji!
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top