Talkshow Mudr. Radima Uzla a hosť Roberto Caporali

Talkshow Mudr. Radima Uzla a hosť Roberto Caporali

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Talk show pána doktora Radima Uzla zábavnou formou prezentuje problematiku sexuálnej výchovy, zodpovednosť pri nadväzovaní sexuálnych kontaktov, úlohu sexuality v rozmnožovaní a antikoncepcie.

Veríme, že v hľadisku zavládne dobrá nálada, o ktorú sa svojimi piesňami zaslúži tiež taliansky spevák Roberto Caporali.

MUDr. Radim Uzel, CSc

Po celú dobu svojej odbornej praxe sa venoval reprodukčnej medicíne, poruchám plodnosti, plánovanému rodičovstvu a problematike antikoncepcie. V rámci špecializácie v lekárskej sexuológii se profiloval predovšetkým ako odborník na sexuálnu výchovu. Je autorom mnohých článkov v tlači, rozhovorov a publicistických relácií v rozhlase a v televízii. Je miestopredsedom Obce českých spisovateľov.

Každoročne absolvuje desiatky prednášiek a besied v oblasti sexuálnej výchovy pre odbornú i laickú verejnosť. Jeho vystúpenie i písomné prejavy vynikajú zrozumiteľnosťou a humorným nadhľadom.

Absolvoval študijlné pobyty v Holandsku a v USA. Je čestným členom Českej gynekologicko-pôrodníckej spoločnosti, Českej a Slovenskej sexuologickej lekárskej spoločnosti, odborným garantom Národného registra reprodukčného zdravia Ministerstva zdravotníctva ČR, čestným predsedom Spoločnosti pre plánovanie rodiny a sexuálnej výchovy, externým učiteľom Univerzity Hradec Králové.

Roberto Caporali

Producent, textár, hudobný skladateľ dramaturg, autor hudby a textov piesní a divadelných predstavení, a predovšetkým taliansky spevák.

Ako autor spolupracoval s umelcami ako Drupi ("le Note Del Cuore". Má široký repertoár piesní "cover" ktoré zahrňujú niekoľko epoch a hudebných štýlov:

- klasických talianskych a mezinárodných hitov (50. a 60. roky).
- talianske a mezinárodné popové hity (70. a 80. roky).
- Dance-pop a disco-latinské tanečné hity (z 90. rokov).

Spieva v taliančine a v angličtine, v španělčine a francúzštine.

Jedná sa o hudbu, ktorá zaujme každú vekovú kategóriu. Svojim osobitým romantickým prejavom, ktorý vkladá do nežných melodií, vyvoláva vo vás tie najpríjemnejšie pocity.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ/CHANGED - Talkshow Mudr. Radima Uzla a hosť Roberto Caporali - 22.5.2020 18:00

Predstavenie Talkshow Mudr. Radima Uzla a hosť Roberto Caporali, ktoré sa malo konať dňa 22.5.2020 o 18:00 hod. v Kino Hviezda, Trenčín, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 3.11.2020 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top