listky.citylife.sk

Tango y Baiao

45. Gitarový festival J. K. Mertza
Tango y Baiao

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Tango y Baiao

Program Tango y Baião otvára festival 1. septembra v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca. Ponúka jedinečné úpravy Piazzollovej hudby z pera Sergia Assada, pôvabnú hudbu Brazílčana Carlosa Guastavina a svetovú premiéru brazílsko-kubánskeho diela Lea Brouwera Gismontiana. Slovenskí gitaristi Radka a Martin Krajčovci, Karol Samuelčík, Ondrej Veselý a huslista Juraj Tomka Vás prevedú vrcholnými dielami latinsko-amerického repertoáru so sláčikovým kvartetom Mucha Quartet a ich hosťami.

VSTUPENKY:

Základné vstupné 9€ / študenti (ISIC), učitelia (ITIC), dôchodcovia nad 65 rokov 6€ / ZŤP 1€
Permanentka na celý festival: 36€ / študenti (ISIC), učitelia (ITIC), dôchodcovia nad 65 rokov 24€
Vstupenky sú dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal vo forme „hometicket“. Predpredaj končí 1 deň pred konaním koncertu (v prípade permanentky 1 deň pred 1. koncertom festivalu). Ďalšie vstupenky bude možné zakúpiť 1 hodinu pred koncertom na mieste konania.

V prípade nepriaznivého počasia sa exteriérové aktivity budú konať v Koncertnej sieni Klarisky.
Všetky podujatia sa budú realizovať v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Zmena programu a účinkujúcich vyhradená!

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top