Terence Blanchard Featuring The E-Collective /USA/

Blue Note
Terence Blanchard Featuring The E-Collective /USA/

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Trubkár Terence Blanchard na jazzovej scéne pôsobí od začiatku 80-tych rokov, ale na rozdiel od svojich rovesníkov sa dostal do širšieho povedomia až v druhej polovici 90-tych rokov. Začal sa sporadicky objavovať na prestížnych hudobných anketách až prišiel zlom a v roku 2000 získal tri prvenstvá. Stal sa jazzovou osobnosťou roka, najlepším hráčom na trúbku a vydal najlepšie CD roka. Blanchard príde prezentovať svoju novú kapelu - The E-Collective s ktorou nahral nové CD. Ďalšia nominácia na Grammy len potvrdzuje postavenie Blancharda vo svete jazzu a vysokú interpretačnú a estetickú úroveň albumu. Popri vydávaní albumov, koncertovaní je veľmi činný najmä ako skladateľ filmovej hudby, ktorá mu priniesla slávu, lepšie existenčné možnosti a bohatstvo. Napísal hudbu do vyše 30-tich filmov a pracoval s významnými filmovými producentami.  

 Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Terence Blanchard Featuring The E-Collective /USA - 22.11.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Terence Blanchard Featuring The E-Collective /USA, ktoré sa malo konať dňa 22.11.2018 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top