listky.citylife.sk

The Dead Daisies

The Dead Daisies

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

„Voice of Rock“ Glenn Hughes pridal svoj hlas do kytice mŕtvych sedmikrások !“ Tak podobne môže znieť titulok senzačného spojenia slávneho basáka a speváka, ktorý svoju kariéru raketovo urýchlil v Deep Purple a dodnes je popri sólovej kariére vyhľadávaným členom rôznych superskupín ako napríklad Black Country Communion s Joe Bonamassom, Jasonom Bonhamom a Derekom Sherinianom. The Dead Daisies má príbeh ako z rozprávky. Kapelu založil úspešný biznisman David Lowy ale aj veľký hudobný fanúšik a gitarista, ktorý od začiatku pozval do kapely známych a úspešných muzikantov ako Johna Corabiho (Motley Crue), Marco Mendozu (Whitesnake, Thin Lizzy) Deena Castronovu (Ozzy Osbourne, Journey) a hlavne gitaristu Douga Aldricha (Whitesnake, Dio).

 The Dead Daisies v Bratislave vystúpia v zostave:

Glenn Hughes - basgitara, spev

Doug Aldrich - gitara

David Lowy - gitara

Deen Castronovo  - bicie

Špeciálny hosť večera bude skupina Those Damn Crows

THE DEAD DAISIES sa v novom roku predstavia u nás a privezú aj atraktívneho hosťa !

Svet sa zatiaľ zmieta v kotrmelcoch pandémie, ale máme nádej, že v Novom roku sa začne rozbiehať aj klubový koncertný život. Fanúšikovia toho kvalitného rocku a hardrocku by sa mohli konečne dočkať slovenskej premiéry THE DEAD DAISIES s „voice of rock“ Glennom Hughesom za mikrofónom! Skupina bude na turné promovať aj nový album Holy Ground, ktorý vyšiel na prahu roka.

Špeciálnym hosťom turné bude dánsky spevák a skladateľ Mike Tramp, frontman známy z hviezdnych White Lion. Skupinu založil v New Yorku s americkým gitaristom Vitom Brattom v roku 1983 a zároveň tvorili hlavný autorský tým.  White Lion dosiahli najväčšie úspechy medzi rokmi 1983 a 1992.  Už ich druhý album „Pride“ dosiahol v USA dvojnásobný platinový status a trojka „Big Game“ bola zlatá. Mike Tramp neskôr dal dokopy úplne novú zostavu White Lion, ale bez Vito Bratta a právne problémy táto snaha nebola úspešná. Mike Tramp je stále aktívny, podieľa sa na rôznych projektoch a venuje sa svojej sólovej dráhe. 

TPmerchTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top