Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/

Blue Note
Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Twin Dragons je hard rocková kapela, ktorá vznikla v roku 2002. Založil ju basák Nathaniel Peterson. Twin Dragons sa v posledných troch rokoch odohrali viac ako 300 koncertov v Európe. Kapela vystupovala predovšetkým vo všetkých významných kluboch a na festivaloch v Taliansku (Pistoia Blues, Roma Estate, Flog Firenze, Naima Forli) a Európe (Hamburg Blues v parku Lucerna hudba bar Praha) Veľmi náročný rozvrh nemožnil nahrávať album skôr, ale teraz po masívnej požiadavke fanúšikov je k dispozícii prvý album skupiny Twin Dragons. Kombinácia bluesového hlasu Nathaniela a silné gitarové hranie jedného z najlepších gitaristov v Európe Maria Schilira robia túto skupinu jedinečnou. NATHANIEL PETERSON sa narodil v Memphise v Tennessee. Začal hrať na basu už vo veľmi mladom veku. Vďaka svojej odbornosti začal hrať spolu s niektorými americkými hviezdai, ako sú Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop a Don Davis. Nikdy nebol spokojný s hraním iba jedného hudobného štýlu a predčasne dokázal svoju schopnosť byť extrémne flexibilný, pokiaľ ide o formu a obsah. Koncom deväťdesiatych rokov účinkovall päť rokov ako hlavný spevák a basista pre Savoy Brown. .Zostava:
Nathaniel Peterson: bass / vokal
Mario Schiliro - gitar
Roberto Pirami - bubny

Vstupné/Entry: 15,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervácie na : info@bluenote.sk 
alebo na tel. čísle 032/744 00 08, 0902 608 912

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/ - 13.4.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/, ktoré sa malo konať dňa 13.4.2019 o 20:00 hod. v Nové Mesto nad Váhom, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top