Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/

Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Twin Dragons je hard rocková kapela, ktorá vznikla v roku 2002. Založil ju basák Nathaniel Peterson. Twin Dragons sa v posledných troch rokoch odohrali viac ako 300 koncertov v Európe. Kapela vystupovala predovšetkým vo všetkých významných kluboch a na festivaloch v Taliansku (Pistoia Blues, Roma Estate, Flog Firenze, Naima Forli) a Európe (Hamburg Blues v parku Lucerna hudba bar Praha) Veľmi náročný rozvrh nemožnil nahrávať album skôr, ale teraz po masívnej požiadavke fanúšikov je k dispozícii prvý album skupiny Twin Dragons. Kombinácia bluesového hlasu Nathaniela a silné gitarové hranie jedného z najlepších gitaristov v Európe Maria Schilira robia túto skupinu jedinečnou. NATHANIEL PETERSON sa narodil v Memphise v Tennessee. Začal hrať na basu už vo veľmi mladom veku. Vďaka svojej odbornosti začal hrať spolu s niektorými americkými hviezdai, ako sú Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop a Don Davis. Nikdy nebol spokojný s hraním iba jedného hudobného štýlu a predčasne dokázal svoju schopnosť byť extrémne flexibilný, pokiaľ ide o formu a obsah. Koncom deväťdesiatych rokov účinkovall päť rokov ako hlavný spevák a basista pre Savoy Brown. .Zostava:
Nathaniel Peterson: bass / vokal
Mario Schiliro - gitar
Roberto Pirami - bubny

Vstupné/Entry: 15,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervácie na : info@bluenote.sk 
alebo na tel. čísle 032/744 00 08, 0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/ - 13.4.2019 o 20:00 hod.

Predstavenie Twin Dragons feat.Mario Schiliro / USA,IT/, ktoré sa malo konať dňa 13.4.2019 o 20:00 hod. v Nové Mesto nad Váhom, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top