VÁCLAV NECKAŘ & BACILY

VÁCLAV NECKAŘ & BACILY

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 04.10.2018 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Dom kultúry, Pezinok


Koncert - VÁCLAV NECKAŘ & BACILY

Vstupné/Entry: 19,00 EUR - voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture VÁCLAV NECKAŘ & BACILY

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - VÁCLAV NECKAŘ & BACILY - 7. 7. 2018 o 19:00 hod.

Predstavenie VÁCLAV NECKAŘ & BACILY, ktoré sa malo konať dňa 7. 7. 2018 o 19:00 hod. v Amfiteáter Pezinok, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 4.10.2018 o 19:00 hod. v novom mieste konania: Dom kultúry Pezinok.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 20. 7. 2018.!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 20. 7. 2018. doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 20. 7. 2018. nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top