VEČER O VZŤAHOCH s Adelou Vinczeovou

VEČER O VZŤAHOCH s Adelou Vinczeovou

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Ako nájsť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad vo vzťahu k sebe a svojmu okoliu.

Vstupenky

Popis podujatia

Večer o vzťahoch - "O vážnych veciach zábavnou formou"

5.7.2020, o 17:00 hod., Dom kultúry Mier, Spišská Nová Ves

Moderuje: Adela Vinczeová
Špeciálny hosť: Beata Hlohovská
Hudobný hosť: Juraj Hnilica

Aby sa človek mohol odraziť z miesta, aby sa mohol posunúť ďalej vo svojom vzťahu s partnerom, s rodičmi, s deťmi, či v pracovných vzťahoch, musí zakaždým niečo dôležité pochopiť a prijať. To čo sa nám v živote deje častokrát dávame za vinu niekomu inému. Takto ostávame v začarovanom kruhu, kde vždy je niekto, kto nám ubližuje, kto je za náš stav a situáciu zodpovedný. V návale vlastných emócii, hnevu, strachu, obviňovaní alebo domnienok sa nám situácie neustále vracajú a opakujú. Ako sa vymotať z tohto bludného kruhu?

Večer o vzťahoch moderuje známa moderátorka Adela Vinczeová, ktorá vás spoločne s uznávanou etikoterapeutkou Beatou Hlohovskou nenásilnou a zábavnou formou ponoria do asi najviac riešenej témy ľudí, ktorou sú vzťahy. Beata Hlohovská je skúsenou etikoterapeutkou, ktorá už vyše 30 rokov pomáha ľuďom vyliečiť vzťah k sebe samým a tým aj k svojmu okoliu, nájsť vnútorný pokoj a silu čeliť životným výzvam. Na ceste k pochopeniu, čo nám naše vzťahy zrkadlia, nám vie dať mnohé odpovede etikoterapia, ktorá človeku pomáha zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, k vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojim životom.

Večer o vzťahoch je plný zaujímavých informácii, otvorených rozhovorov a otázok z publika, ktorý tentokrát spríjemní svojou tvorbou aj mladý muzikant, skladateľ a spevák Juraj Hnilica. Juraj účinkoval v show Česko Slovensko má talent 2016, kde zažiaril so svojou autorskou tvorbou a to skladbami "Aká si krásna" (Milujem našu Zem) a "Uletení anjeli".

Večer o vzťahoch putuje každoročne po rôznych slovenských mestách. Najbližšie sa uvidíme prvú júlovú nedeľu 5.7.2020 o 17:00 hod. v Dome kultúry MIER v SPIŠSKEJ NOVEJ VSI.

Viac informácii o programe a účinkujúcich nájdete na našom webe www.LAcademy.sk.

Vstupné 18 €.

Kapacita kina je z dôvodu pretrvávajúcich opatrení obmedzená!

Sedenie voľné.

Info o podujatí: 0907 514 608Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture VEČER O VZŤAHOCH s Adelou Vinczeovou

Na mape

Top