VENGABOYS, Eusebio & Vivas production

VENGABOYS, Eusebio & Vivas production

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 02.11.2018 o 21.30 h (Vstup do haly od 20.30 h)
Miesto konania/Place of event: Aréna Poprad, Uherova 2, POPRAD

KONCERT HVIEZDY 90 ROKOV !!! Spolu s nimi sa prenesieme do minulého storočia a opäť zažijeme jedinečnú atmosféru vtedajších diskoték.Práve 90te roky sú najobľúbenejším a najúspešnejším hudobným obdobím.

OLDIES & LATINO SHOW, skôr než sa predstaví hviezda a legenda oldies VENGABOYS, sme si pripravili niečo aj pre milovníkov latina a to top latino speváka na Slovenskej scéne EUSEBIA a skvelú tanečnú show v podaní VIVAS PRODUCTION

VIP obsahuje samostatný vchod do haly a státie pod pódiom.

Ceny vstupného sa budú postupne navyšovať!
V prípade vypredania lístkov v predpredaji, nebude už možnosť si zakúpiť lístok na mieste.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture VENGABOYS, Eusebio & Vivas production

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - VENGABOYS, Eusebio & Vivas production - 2.11.2018 o 21:30 hod.

Predstavenie VENGABOYS, Eusebio & Vivas production, ktoré sa malo konať dňa 2.11.2018 o 21:30 hod. v Aréna Poprad, Uherova 2, POPRAD, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top