listky.citylife.sk

Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
VIVALDI: ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA

VIVALDI: ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

VIVALDI: ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA

Dalibor Karvay, husle
Komorný orchester Sinfonietta Bratislava
Pavel Bogacz ml., umelecký vedúci

Cyklus virtuóznych husľových koncertov Štyri ročné obdobia Antonia Vivaldiho patrí medzi najslávnejšie a najpopulárnejšie diela klasickej hudby. Mimoriadny umelecký zážitok z koncertu umocní viacero faktorov a to najmä umelecká spolupráca Komorného orchestra Sinfonietta Bratislava so svetoznámym sólistom, husľovým virtuózom Daliborom Karvayom, ktorý koncert odohrá na legendárnych husliach z dielne talianskeho husliara Antonia Stradivariho z roku 1694, zapožičanými Rakúskou národnou bankou.
Koncert sa koná v rámci festivalu Dolce Vitaj v Bratislave.

Cena vstupenky: 12 €
Zľava pre študentov, dôchodcov a ZŤP: 50%

Sedenie na koncerte je voľné. Upozorňujeme ctených návštevníkov, že v priestore Veľkého evanjelického kostola sa nachádzajú stĺpy a viditeľnosť na niektorých miestach v hľadisku môže byť preto znížená. Ďakujeme za pochopenie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top