VOĽNÉ ZDRUŽENIE JAMU

VOĽNÉ ZDRUŽENIE JAMU

Dátum: 1. decembra. 2017 - 21. decembra. 2018
Miesto: Ticho a spol., Školská 14, Bratislava

Vstupenky

Piatok
1
Dec 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VOĽNÉ ZDRUŽENIE JAMU
Piatok
21
Dec 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VOĽNÉ ZDRUŽENIE JAMU

Popis podujatia

VOĽNÉ ZDRUŽENIE JAMU
folk fusion world music

Folková kapela Voľné združenie jamu vznikla začiatkom roka 2015.  Členovia ale spolu neformálne hrajú a poznajú sa už oveľa dlhšie.  Ako už názov napovedá,  jej členovia sa stretli a  padli si do ucha pri stredajších jam sessionoch, ktoré už roky prebiehajú v podnikoch Starého mesta Bratislavy.  

Celá jedna etapa tejto kapely sa zavŕšila v podobe CD, ktoré zaznamenáva väčšiu časť ich vlastnej tvorby.  Skladby do kapely prináša najmä Hana Bednaříková, ale na aranžmánoch  skladieb a v tvorivom prístupe k vlastným partom i  štruktúre skladieb sa vybláznila celá kapela. Prirodzenosť, nápadité aranže, pestrá vlastná tvorba na rozjímanie i tancovanie, to je VZJ.

Výsledné CD bude možno zakúpiť na koncerte. 21.12. o 19.00 na koncerte v Ticho a spol. spoločne oslávime príchod CD koncertom a oficiálnym uvedením CD do spoločnosti.  Na koncerte zaznie pôvodná tvorba zoskupenia plus pár bonusov. Keďže huslista Pali Matej sa sťahuje za oceán, je to nadlho posledná šanca počuť a vidieť kapelu v tejto zostave. Budeme zasa variť spoločne najchutnejší jam, tešíme sa na vás.

Vstupné: 6 € / 3 € (študenti, seniori, ZŤP)

Na mape

Top