VZKRIESENIE

VZKRIESENIE

Dátum: 6. marca - 9. mája 2019
Miesto: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála

Vstupenky

Streda
6
Mar 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štvrtok
18
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štvrtok
9
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Miesto konania: Mestské divadlo Žilina - Veľká sála  
Vstupné: 10 €, v deň konania cena vyššia o 2 € (študenti, seniori - 5,00 €, ŤZP 50% . Zľavnené vstupenky je možné zakúpiť len v pokladnici divadla.)

Autor Daniel Doubt v hre s inteligentným humorom prepojil dve nosné témy, ktoré sa vinú takmer celou literatúrou od jej vzniku až po dnešok, a to lásku medzi mužom a ženou a otázku existencie Boha. Príbeh hry nás zavedie do súčasného ruského vydavateľstva, kde stretávame úspešného spisovateľa, jeho neúspešného rivala, nešťastne zamilovanú riaditeľku, fanatického redaktora alebo so všetkým (aspoň zdanlivo) vyrovnaného psychiatra a ďalšie postavy. Dej plný zvratov drží diváka do konca v napätí a umožňuje podať vážne témy vtipným a nezaťažujúcim spôsobom. S ironickým nadhľadom autor odkazuje na ruských klasikov a zároveň veľmi výstižne zobrazuje rozháranosť a zmätenosť medziľudských vzťahov a hodnôt v dnešnom svete.

Hru uvedie Mestské divadlo Žilina s finančnou podporou Nadácie Tatra banky.

OSOBY A OBSADENIE
Lev Lvovič : Boris Zachar
Genadij Samsonov: Ján Dobrík
Larisa Dmitrijevna: Anna Nováková
Leontin Vsevolodovič: Braňo Bačo
Svetlana Pavlovna: Iveta Pagáčová
Arkadij Stepanovič: Michal Tomasy
Kirill Kirillovič: Michal Koleják
Lena Ivanovna: Tajna Peršic


REALIZAČNÝ TÍM
dramaturgia: Martin Gazdík
scéna a kostýmy: Eva Kudláčová-Rácová
réžia: Eduard Kudláč

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ILÚZIE - 20.12.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie ILÚZIE, ktoré sa malo konať dňa 20.12.2018 o 19:00 hod. v Mestské divadlo Žilina, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie VZKRIESENIE v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.12.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.12.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.12.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top