Vianočná tančiareň s B-swing

Vianočná tančiareň s B-swing

Dátum: 15. decembra 2018
Miesto: Kamel klub, Bratislava

Vstupenky

Sobota
15
Dec 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Vianočná tančiareň s B-swing
Kamel klub

Bratislava

Popis podujatia

Rozbaľte to na Vianoce swingovo! V sobotu 15.12. Vám do tanca zahrá Gabo Jonáš Swingtet & Katka Suchoňová, na tanečnom tasteri pre úplných začiatočníkov si môžete vyskúšať swingové kroky a tancovať, až kým neuvidíte zlaté prasiatko ;)
O bar a nápoje sa postará Metropol.

GABO JONÁŠ SWINGTET
Zoskupenie brilantných a medzinárodne uznávaných jazzových hudobníkov okolo Gaba Jonáša môžete poznať z nedeľných jam session, kde neustále prekvapujú svojimi skvelými aranžmánmi. Špeciálne pre nás si pripravili nestarnúce swingové melódie do tanca i na posluch. 

KATKA SUCHOŇOVÁ
Swingtet doplní svojím spevom Katka Suchoňová. Táto mladá speváčka má za sebou spolupráce s hudobníkmi ako Robo Opatovský, Boris Čellár, Milo Suchomel a ako sólistka účinkovala i v Big Bande Gustava Broma. Za svoje vzory považuje speváčky ako Aretha Franklin, Billie Holiday, Ella Fitzgerald či Diana Krall.

///

Merry ChristmaSwing! Enjoy this magic time with us. Great jazz musicians Gabo Jonas Swingtet & Katka Suchonova, swing taster for begginers and dancing till we can ;)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top