Vianočny benefičný koncert HRDZA

Vianočny benefičný koncert HRDZA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pozývame na 6. ročník Vianočného benefičného koncertu venovaného hendikepovaným deťom pod záštitou primátora Mesta Stará Ľubovňa Ľuboša Tomka

Pozvanie prijala skupina HRDZA, ktorá sa nám vo vianočnom programe predstaví so speváckou skupinou Šafolka a tanečnou skupinou Bardfa, kde nebudú chýbať hity ako Taká sa mi páči, Na horách býva, Mám ja orech, Štefan či Žehnaj dieťa, ale zaznejú aj vianočné piesne.

HRDZA - špička žánru worldmusic na Slovensku
Hudba hraná s radosťou a zo srdca! Prešovská skupina HRDZA pôsobí na scéne worldmusic od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku. HRDZA je známa najmä svojimi vlastnými piesňami (Taká sa mi páči, Na horách býva), v ktorých čerpá zo slovenskej hudobnej tradície, ale aj úpravami ľudových piesní (Mám ja orech, Štefan). V roku 2019 oslávila 20 rokov pôsobenia na scéne doma a v zahraničí. Videokanál kapely Hrdza sa teší veľkej obľube. Vo februári tohto roku prispela Hrdza svojou úpravou piesne Slovensko moje, otčina moja k filmu Sviňa. Kapela momentálne chystá špeciálny album k svojim 20-tinám.

Spevácka skupina Šafolka
Šafolka, ktorú v roku 2004 založila Marcela Maniaková, dnes patrí k najlepším speváckym telesám svojho druhu. Je jedinečná repertoárom, ktorému sa venuje i samotným jeho predvedením. Šafolka mimoriadne dbá na štýlovú čistotu a spev dievčat je neraz nezvyčajne sugestívny – je to nepochybne preto, že dievčatá v Šafolke sa (aspoň na javisku) snažia spievať, obliekať a správať tak, ako to robili ich rovesníčky v časoch, keď sa na spišských dedinách bežne chodilo v krojoch a denne spievalo.

Tanečná skupina Bardfa pochádza z Bardejova a venuje sa interpretácii a výučbe slovenských ľudových tancov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Vianočny benefičný koncert HRDZA - 9.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Vianočny benefičný koncert HRDZA, ktoré sa malo konať dňa 9.12.2020 o 19:00 hod. v Dom kultúry Stará Ľubovňa , je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top