Vianočny benefičný koncert HRDZA

Vianočny benefičný koncert HRDZA

Dátum: 9. decembra 2020
Miesto: Dom kultúry Stará Ľubovňa

Vstupenky

Streda
9
Dec 2020
19:00
Vianočny benefičný koncert HRDZA

Popis podujatia

Pozývame na 6. ročník Vianočného benefičného koncertu venovaného hendikepovaným deťom pod záštitou primátora Mesta Stará Ľubovňa Ľuboša Tomka

Pozvanie prijala skupina HRDZA, ktorá sa nám vo vianočnom programe predstaví so speváckou skupinou Šafolka a tanečnou skupinou Bardfa, kde nebudú chýbať hity ako Taká sa mi páči, Na horách býva, Mám ja orech, Štefan či Žehnaj dieťa, ale zaznejú aj vianočné piesne.

HRDZA - špička žánru worldmusic na Slovensku
Hudba hraná s radosťou a zo srdca! Prešovská skupina HRDZA pôsobí na scéne worldmusic od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku. HRDZA je známa najmä svojimi vlastnými piesňami (Taká sa mi páči, Na horách býva), v ktorých čerpá zo slovenskej hudobnej tradície, ale aj úpravami ľudových piesní (Mám ja orech, Štefan). V roku 2019 oslávila 20 rokov pôsobenia na scéne doma a v zahraničí. Videokanál kapely Hrdza sa teší veľkej obľube. Vo februári tohto roku prispela Hrdza svojou úpravou piesne Slovensko moje, otčina moja k filmu Sviňa. Kapela momentálne chystá špeciálny album k svojim 20-tinám.

Spevácka skupina Šafolka
Šafolka, ktorú v roku 2004 založila Marcela Maniaková, dnes patrí k najlepším speváckym telesám svojho druhu. Je jedinečná repertoárom, ktorému sa venuje i samotným jeho predvedením. Šafolka mimoriadne dbá na štýlovú čistotu a spev dievčat je neraz nezvyčajne sugestívny – je to nepochybne preto, že dievčatá v Šafolke sa (aspoň na javisku) snažia spievať, obliekať a správať tak, ako to robili ich rovesníčky v časoch, keď sa na spišských dedinách bežne chodilo v krojoch a denne spievalo.

Tanečná skupina Bardfa pochádza z Bardejova a venuje sa interpretácii a výučbe slovenských ľudových tancov.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA
picture Vianočny benefičný koncert HRDZA

Na mape

Top