Višňový sad

Divadlo ASTORKA Korzo´90
Višňový sad

Dátum: 22. júna - 29. novembra 2018
Miesto: Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), Bratislava

Vstupenky

Piatok
22
Jún 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Utorok
18
Sep 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štvrtok
29
Nov 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: DIVADLO ASTORKA KORZO '90, Námestie SNP 33, Bratislava


Marián Amsler podľa divadelnej hry A. P. Čechova

Repliky z hry Višňový sad sú v preklade Vladimíra Strniska.
V inscenácii sú použité piesne, ktorých texty napísal Peter Lipovský a hudbu zložil Milan Vyskočáni.

Dramaturgia: Andrea Domeová
Scéna a kostýmy: Marija Havran
Hudba: Slávo Solovic
Réžia: Marián Amsler

Hrajú: Marta Sládečková, Dominika Zeleníková, Rebeka Poláková, Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Pavol Šimun a. h., Miroslav Noga, Szidi Tobias, Marián Miezga, Zuzana Konečná, Peter Šimun, Róbert Jakab 

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni divadla Astorka.

 

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Višňový sad - 20.1.2017 o 19:00 hod.

Predstavenie Višňový sad, ktoré sa malo konať dňa 20.1.2017 o 19:00 hod. v Divadle Astorka Korzo´90, je zo zdravotných dôvodoch ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť jedným z nasledovných spôsobov:
► mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
► poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top