WAVE Night vol.2 - OG TOUR

WAVE Night vol.2 - OG TOUR

Dátum: 8. júla 2021
Miesto: ELEMENTS Trenčín, Palackého 31
Adresa: Palackého 31, Trenčín
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Na nádvorí Elements Coffee v Trenčíne spoločne odpálime Separ - OG TOUR.

Vstupenky

Štvrtok
8
Júl 2021
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
WAVE Night vol.2 - OG TOUR

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!
 
☆☆☆  WAVE NIGHT vol.2 - OG TOUR   ☆☆☆
 
❌❌❌❌❌ NOVÝ TERMÍN - 8.7. ❌❌❌❌❌
 
Už v piatok 8.7. sa spolu vidíme po dlhšej Covid pauze na nádvorí Elements Coffee v Trenčíne, kde spoločne odpálime Separ - OG TOUR!🔥 Trenčianska zastávka je oficialne prvou Separovou párty po takmer ročnej stopke. Rozhodne je sa na čo tešiť! 🤯
 
➲ ——————— ARTIST
➥ Separ
+ support Dj's
 
PREDPREDAJ
1. vlna ❌ SOLD
2. vlna ❌ SOLD
3. vlna ❌ SOLD
4. vlna - 16,99€ 
 
🚫 VSTUP - od 15 rokov, pod 15 rokov len v sprievode dospelej osoby ✌🏻
 
🚫 OBMEDZENÁ KAPACITA LEN PRE 900 ĽUDÍ
 
Ďakujeme, že zdieľaš túto udalosť so svojimi priateľmi!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - WAVE Night vol.2 - OG TOUR - 9.7.2021 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie WAVE Night vol.2 - OG TOUR, ktoré sa malo konať dňa 9.7.2021 o 19:00 hod. v ELEMENTS Trenčín, je na základe extrémne búrkového počasia hláseného na 9.7.2021 ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 8.7.2021 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - WAVE Night vol.2 - OG TOUR - 2.7.2021 o 21:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie WAVE Night vol.2 - OG TOUR, ktoré sa malo konať dňa 2.7.2021 o 21:00 hod. v ELEMENTS Trenčín, Palackého 31, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 9.7.2021 s novým časom začiatku o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 6.7.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 6.7.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 6.7.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 6.7.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 6.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 6.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 6.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 6.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top