WILLCOX (HU)

WILLCOX (HU)

Dátum: 22. marca. 2019
Miesto: Boccaccio Club, Bratislava

Vstupenky

Piatok
22
Mar 2019
22:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
WILLCOX (HU)

Popis podujatia

✯ WILLCOX (HU) ✯ | 22.03.2019 | BOCCACCIO CLUB BRATISLAVA

V piatok 22.03.2019 prichádza do nášho klubu WILLCOX - DJ s koreňmi v Maďarsku, ktorý svojou hudbou získal ocenenie ''most upcoming DJ of the year'' na Ballantines Music Awards 2017 a vypredáva svojou hudbou a show kluby všade kde sa len ukáže. O kvalitný warm-up sa postará náš HOUSE rezident ALEKSANDAR VIDAKOVIC.

My sa postaráme o tie najlepšie drinky, tých najlepších DJs a samozrejme tých najlepších party ľudí! Tešiť sa môžeš na špeciálne drink akcie, súťaže, svetelnú show a výber tej najlepšej elektronickej tanečnej hudby.

Vyhraj každý týždeň exkluzívny Boccaccio Signature Cocktail pre teba a dvoch najlepších kamošov. Ako? Odfoť sa v klube, použi HASHTAG #boccacciobratislava, zdieľaj svoju fotku na sociálnych sieťach a sleduj či práve tvoja fotka vyhrá.

✯ Boccaccio REGULAR vstup je 10 EUR
✯ Boccaccio VIP vstup je možné rezervovať cez WhatsApp
✯ Vekové obmedzenie: vstup od 18 rokov
✯ Dres kód: elegant / dress to impress
✯ Adresa: Boccaccio Club, Starohájska 29, Bratislava
✯ Otváracie hodiny: v stredu, piatok a sobotu od 22.00
✯ Parkovanie: bezplatné parkovanie na ulici
✯ Platba: VISA, Mastercard, Maestro, hotovosť
✯ Fajčenie: povolené v priestoroch klubu
✯ WIFI: bezplatné pre návštevníkov klubu
✯ Viac informácií: +421 910 650 777 (iba WhatsApp)

Úplne nové priestory s extra veľkou VIP LOUNGE, originálne drinky, vždy naladená obsluha a tá najlepšia hudba Slovenských a zahraničných DJs a to každý týždeň v stredu, v piatok a v sobotu od 22.00 do rána. Tešiť sa môžete okrem hudby a skvelých DJs na originálne SHISHA menu a ďalej sa postarajú krásne tanečnice, pestrá svetelná show a CO2 efekty o úžasný zážitok.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top