listky.citylife.sk

Detail info
Close

ZAZ

ZAZ

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Francúzsky živel ZAZ zavíta v júni do Bratislavy.

Isabelle Geffroy, ktorú celý svet pozná pod umeleckým menom ZAZ príde do Bratislavy osobne predstaviť svoj ostatný album ISA v rámci svetovej Organique Tour. Slovenských fanúšikov poteší 2.júna 2023 v bratislavskej NTC Aréne.

Prvé štyri albumy speváčky ZAZ priniesli tri svetové turné a tak nastal čas aby si vydýchla. Síce nanútená, ale na druhej strane vítaná samota jarného lockdownu 2020 priniesla album maľovaný úprimnými emóciami ako séria obrázkov. Na svojom piatom albume ZAZ spolupracovala s holandským producentom REYN (Vanessa Paradis, Gaëtan Roussel), s ktorým si dala na čas, aby naniesli konkrétnu farbu každej skladbe na albume hlasom, ktorý netreba predstavovať. Ako živý tak aj dojímavý a vždy v správnej tónine. Texty, ktoré hovoria priamo, sú zároveň osobné aj intímne pre túto uznávanú umelkyňu.

Diváci budú môcť opäť spoznať umelcovu jedinečnú osobnosť a jej svet, objaviť nové aspekty jej umenia, ako aj všetky jej magické kúzla a znova sa zamilovať do jej najväčších hitov: Je veux, On ira, Éblouie par la nuit, Que vendra..., ale aj najnovšieho hitu „Imagine“.

Vzácna, energická show, pozitívna a veľkorysá, pri ktorej sa budeme usmievať a ktorá nám prináša „de la joie et de la bonne humeur“, teda radost a dobrý humor a pripomína nám, že so ZAZ by sme mali vždy vidieť svet cez ružové okuliare.

Imobilný v cene 29,- EUR / doprovod musí mať zakúpenú riadnu vstuoenku na koncert v ľubovonom sektore. Vstupenky pre imobilných je možné zakúpiť cez hotline@ticketportal.sk

Otvorenie brán: 18:00hod.
Predkapela Tamara Krama: 19:30hod.
ZAZ: 20:30hod. (dĺžka koncertu 1hod. 30min.)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top