listky.citylife.sk

Detail info
Close

ZLATÉ HLASY

ZLATÉ HLASY

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V Bratislavskom Ružinove zaznejú ZLATÉ HLASY

31.10.2024 o 18.00

CULTUS RUŽINOV

Kto by si nepamätal zlatú éru československej populárnej hudby a hlasy, ktoré dodnes majú zvuk a cveng? Aj keď nastupuje neustále mladá spevácka generácia, mená ako Petra Černocká , Josef Zima alebo Gizka Oňová sú a budú pojmami ešte veľmi dlho. A to už majú na svojom chrbáte pekných pár krížikov. Nič im to však neubralo na šarme, hlase a záujme poslucháčov. Preto by bolo priam hriechom nepozvať skutočné hudobné legendy so skutočnými hlasmi, ktoré preverili desaťročia do Bratislavy. Už 31. októbra 2024 zaznejú v plnej sile a paráde Zlaté hlasy v Ružinovskom Cultuse.  

Petra Černocká sa  sa narodila v roku 1949, do sŕdc, uší a duší poslucháčov sa zapísala ako čarodejnica Saxana z filmu Dívka na koštěti. Piesne Hádej mámo, kdo to byl, Koukej, se mnou si píseň broukej a mnohé ďalšie dodnes prezentuje na pódiách Česka i Slovenska spoločne so svojím manželom Jiřím Pracným, korý ju sprevádza.

Josef Zima ostane večným princom Radovanom, hoci má už viac ako 90 rokov. Herec, spevák a moderátor je nekorunovaným kráľom českej dychovky, jeho programy Sejdeme se na Vlachovce patria ku klenotom  televízneho vysielania. Presadil sa však aj v oblasti populárnej hudby. Majiteľ troch Zlatých a jednej Patinovej platne má na svojom konte okolo 200 piesní, stále je aktívnym muzikantom a príležitoste vystupuje.

Gizka Oňová sa narodila v roku 1948 a v tomto koncerte bude zastupovať Slovensko. Hneď po skončení strednej školy nastúpila ako profesionálna speváčka a to v oboch sférach - koncertnej aj komerčnej. V komerčnej sfére získala veľkú prax, rozsiahly repertoár a obrovskú pohotovosť.
Vždy chcela, aby okruh jej poslucháčov bol čo najširší, nikdy sa nezamerala len na jeden konkrétny hudobný žáner. Spievala a spieva  modernú hudbu, džez, dychovku, evergreeny, kabaretné kuplety, ba aj koledy a iné menšinové žánre.
Do svojho širokého záberu si pribrala aj muzikály:

Čo dodať? Snáď len, že zažiť všetky tieto osobnosti na jednom pódiu bude skutočným sviatkom pre hudobných fajnšmektov. Mix ich tvorby, hitov a nezabudnuteľných melódií si môžete vychutnať už 31.októbra v Cultuse Ružinov o 18.00.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top