listky.citylife.sk

ŽENSKÝ ZÁKON

TRAKTÉR 2019-festival ochotníckych divadiel ZOHOR
ŽENSKÝ ZÁKON

Dátum: 9. novembra 2019
Miesto: Kultúrny dom, Zohor / Veľká sála

Vstupenky

Sobota
9
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ŽENSKÝ ZÁKON

Popis podujatia

-názov predstavenia: ŽENSKÝ ZÁKON

-autor: Jozef Gregor Tajovský

-žáner: komédia

-dĺžka podujatia: 120 minút

-typ sále v KD: veľká sála

-popis podujatia: Prvotinou Divadla na hambálku sa stala veselohra z dedinského prostredia, s ktorou divadelníci zožali nemalé úspechy. Tajovského tradičná hra podaná netradične – v záhoračtine, do ktorej ju preložili bratia Moravčíkovci. Ženský zákon, jednoduchý príbeh o medziľudských vzťahoch, je priam nabitý humorom a vtipom. Rozpráva o láske mladých ľudí a o tom, čo dokáže sebectvo, majetok a intrigy. Špecifickou postavou hry je Dora, ktorej najväčšou záľubou je roznášať po dedine klebety, čím sa postará o nejeden problém...

 -názov súboru: DIVADLO NA HAMBÁLKU

-krajina pôvodu súboru: SK, Malacky

-o súbore: Ochotnícke Divadlo na hambálku vzniklo v roku 2002 v Malackách. Má približne 30 členov vo veku od 18 do 60 rokov. Okrem dospelého súboru je jeho súčasťou aj Detské divadelné štúdio a Štúdio mladých. Divadelníci hrávajú pravidelne na svojej domovskej scéne, ktorou je v súčasnosti „Kultúrní domeček“ (Malacké kino). Okrem toho chodia so svojimi predstaveniami po Slovensku, ale i Čechách a organizujú divadelný festival „Zejdeme sa na hambálku“. Poslaním Divadla na hambálku je rozdávať ľuďom radosť a úsmev na tvári.

cena  a typy vstupenky:

- dospelý: 5,-€

- senior nad 65 rokov, ZTP, vozíčkar s doprovodom: 2,-€

- deti do  15 rokov: 1,-€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top