iClinic Bratislava Capitals - KAC

iClinic Bratislava Capitals - KAC

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ste pripravený na skutočný hokejový zážitok?


Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu privítame majstra ICE HOCKEY LEAGUE a účastníka playoff Champions Hockey League!
Klagenfurt sme v tejto sezóne dokázali poraziť a to na jeho ľade! Víťazní gól v nájazdoch na 2:3 z pohľadu CAPS dal Marc-Olivier Roy.

V bránke Klagenfurtu pravdepodobne uvidíme Sebastiana Dahma, skúsený 34-ročný brankár v tejto sezóne drží úspešnosť zákrokov nad 90%. V útoku bude hroziť obrancom Capitals trojica Tičar, Petersen a Koch. Práve Rok Tičar bude mať zaujímavý návrat na ľad zimáku v Bratislave, v KHL tu odohral dve sezóny.

Na našich divákov čaká súťaž o auto na víkend od KIA Dunajská Lužná a populárna playstation challenge pre deti. Správnu hokejovú atmosféru vytvorí náš maskot NICK a angels cheerleaders!

Pozývame Vás na dobrý hokej a zábavu pre celú rodinu!

 - Deti do 6 rokov vstup zdarma, bez nároku na sedadlo

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
- Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

- Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

- Deťom do 12 rokov

- Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

- Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami 

info@ticketportal.sk - vstupenky pre imobilných Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture iClinic Bratislava Capitals - KAC
Top