iClinic Bratislava Capitals vs Dornbirn Bulldogs

iClinic Bratislava Capitals vs Dornbirn Bulldogs

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Druhým súperom hokejistov iClinic Bratislava Capitals v novom ročníku ICE HOCKEY LEAGUE bude Dornbirn Bulldogs, ktorý v tejto súťaži pôsobí od roku 2012. Klub z Voralbergu pôsobil v Rakúskej lige 11 rokov, počas ktorých si na konto pripísal dva tituly. Medzi najvýraznejšie posily mužstva patria Vladimír Růžička, Pavel Padakin a Jesse Saarinen.
V minulej sezóne dokázal náš súper vytrápiť favoritov ICE HOCKEY LEAGUE. Práve posledné vzájomné zápasy proti Dornbirnu rozhodli o postupe iClinic Bratislava Capitals do playoff ICE HOCKEY LEAGUE.

Vstupenky: Vstupenka na kvalitný hokej už od 5€!

Organizátor musí podľa platných znení aktuálnych opatrení proti šíreniu COVID-19 splniť predpis OTP (očkovaní/testovaní/tí, ktorí prekonali COVID-19).

Vstup na štadión tak bude umožnený:
- Plne zaočkovanej osobe, ktorá absolvovala druhú dávku očkovania minimálne pred 14-timi dňami. V prípade jednodávkovej vakcíny, osobe, ktorá absolvovala dávku očkovania minimálne pred 21 dňami.

- Osobe, ktorá absolvovala prvú dávku očkovacej látky proti COVID-19 najmenej pred 14-timi dňami a zároveň bola prvá dávka podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

- Deťom do 12 rokov

- Osobe, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom PCR/LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu. V prípade antigénového testu je táto hranica stanovená na 48 hodín od odberu.

- Osobe, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako pred 180 dňami

POZOR!
MIMORIADNA ZĽAVA IBA PRE DIVÁKOV ZÁPASU: ZĽAVA „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

Kúpou lístku na prvý alebo druhý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!

info k akcii https://www.iclinic.sk/hokej

Tešíme sa na Vašu podporu na zimnom štadióne Ondreja Nepelu!

The condition for entering the match is:
(a) confirm full vaccination; or
(b) confirm a negative result to the COVID-19 disease test not older than 72 hours after collection in the case of RT-PCR or LAMP test or 48 hours after collection in the case of antigen test, or
(c) certify that COVID-19 disease has been prevented by not more than 180 days.

 

info@ticketportal.sk - vstupenky pre imobilných 

 

Fanklub Capitals: sektor A6
Fanklub Hostia: sektor A12 / only visitors Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top