pon. Hudobný večer - Passacaglia Mediteranea

pon. Hudobný večer - Passacaglia Mediteranea

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

- pozývame Vás na prechádzku stredozemím cez príbehy piesní Andalúzie, Rómov, Neapola, Grécka a Izraela.
- Sprevádzať Vás budú: Rea Slawiski, slovenská operná speváčka, laureátka dvoch medzinárodných súťaží, ktorá sa už dlhšiu dobu venuje aj netradičným prevedeniam ľudových piesní rôznych národov. V našich priestoroch ste ju už mohli zažiť v jej projekte Sueno Eterno - inšpirovaného španielskou ľudovou piesňou, flamencom, klasikou a jazzom.
A dvaja členovia „Batislavského giariového kvarteta“:
Martin Krajčo slovenský gitarista, pedagóg a zakladateľ “Bratislavského gitarového kvarteta“.
Yorgos Nousis grécky multižánrový gitarista a skladateľ, v súčastnosti člen “Bratislavského gitarového kvarteta“. V tento večer si vypočujete aj pár jeho kompozícií.
Účinkujú: Rea Slawiski (spev, hovorené slovo), Martin Krajčo (gitara), Yorgos Nousis (gitara).

Loď – Divadlo v podpalubí: info tel.a rezerv.: 0903 449 650 , divadlovpodpalubi@gmail.com

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - pon. Hudobný večer - Passacaglia Mediteranea - 12.11.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie pon. Hudobný večer - Passacaglia Mediteranea, ktoré sa malo konať dňa 12.11.2018 o 19:00 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top