Fusion Fight Night 8 - Bratislava | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  Fusion Fight Night 8 - Bratislava

Fusion Fight Night 8 - Bratislava

Fusion Fight Night 8 -  Bratislava

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 
10.11.2016 o 19:00hod., Hant Atréna (ŠH Pasienky), Trnavská cesta 29, Bratislava

Cena/Price: 
Sedenie tribúna 18 a 22 Eur 
VIP tribúna A 50 Eur -
 Sedenie vo VIP časti tribúny A,vstupenka obsahuje aj celovečerné občerstvenie vo forme studeného bufetu a miešaného long drinku, podávaných v reštaurácii za VIP časťou tribúny A.
STOLY NA PLOCHE (umiestnené okolo zápasníckeho octagonu) 100 Eur - Exkluzívne sedenie pri stoloch rozmiestnených v najbližšom okolí zápasníckeho octagonu. Vstupenka obsahuje aj celovečerné občerstvenie z ponuky studeného a teplého bufetu, podávaného obsluhou. Každý stôl navyše obsahuje privítacie drinky zložené z fľaše vodky a nealko mixerov, fľaše šampanského a dvoch fľaší vína.
Pozn : pri kúpe sedenia pri stole je potrebná kúpa minimálne dvoch lístkov. (odporúčame celý stôl)

Popis/Description: 

LINGERIE FIGHTING CHAMPIONSHIP V EURÓPSKEJ PREMIÉRE

Fusion Fight Night séria vznikla za účelom komplexnej ponuky v oblasti bojových športov. Hlavný cieľ je ponúknuť divákom maximálny zážitok a priblížit bojové športy pre čo najširšiu verejnosť. 

V Bratislave sa premiérovo predstaví počas svojho prvého európskeho turné, čisto ženská zápasnícka liga, LFC, ktorá v sebe spája prvky MMA a prvy wrestlingu.
Založená v Las Vegas, Nevada USA, LFC sa po pár rokoch svojej existencie po prvýkrát predstaví na európskom turné, ktoré zahŕňa zastávky v Rakúsku, na Slovensku a v Českej Republike. 
Liga LFC kombinuje prvky Mixed Martial Arts a Wrestlingu, je to bojové show predstavenie, kde proti sebe nastuujú výlučne ženy. Napriek tomu, že zápasníčky proti sebe nastupujú len v dresoch podobných spodnému prádlu (lingerie), majú všetky zápasníčky za sebou skúsenosť z pôsobenia v rôznych športoch (gymnastika, wrestiling, judo, box, powerlifting).
LFC sa predstaví počas večera bojových športov, Fusion Fight Night 8 v Bratislave.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Bookmark and Share
Zdieľať