SUKHISHVILI / BOLSHOI | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  SUKHISHVILI / BOLSHOI

SUKHISHVILI / BOLSHOI

SUKHISHVILI / BOLSHOI

SUKHISHVILI
Dátum/Date: 4.12.2016 o 18.00 h
Miesto konania/Place of event: Refinery Gallery , Vlčie hrdlo 1 , 824 12 Bratislava

Hovori sa: Osmy div sveta!
Gruzínsky Národný balet Sukhisvili sa zastaví v rámci Európskeho turné aj v Bratislave. Za takmer sedemdesiat rokov absolvoval súbor viac ako 250 Turné , 11-krát obišiel päť kontinentov , navštívil 88 krajín, uskutočnil 12 300 vystúpení a tlieskalo mu Viac ako 7 miliónov ľudí po celom svete. Súbor mnohokrát vystupoval na najslávnejších Svetových scénach v USA , Taliansku , Veľkej Británii , Francúzsku , Španielsku , Rakúsku , Dánsku .
Gruzínsky Národný balet bol prvý profesionálny štátny tanečný súbor v Gruzínsku . Založený Ilike Sukhishvili a Nino Ramishvili v roku 1945. Dvojhodinový program plný tanca ,emócii a krásnych kostýmov najväčšieho velikána v tanci na spičkách , ktorým súbor Sukhisvili bezpochyby je.
V priebehu dvoch hodín uvidíte tragické umenie, gruzínsky humor a temperament spojený v jedinečné dielo Ilike Sukhishvili a Nino Ramishvili .

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

------------------------------------------------------------------

BOLSHOI
Dátum/Date: 13.12.2016 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: AEGON aréna, Bratislava

Operné gala Verdi and Puccini so sólistami Bolshoi Teatra.
Sólisti najväčšieho ruského, a vo svetovom meradle najvýznamnejšieho operného a baletného ansámbla prichádzajú v decembri na Slovensko. Moskovské Veľké divadlo – v ruštine: Большой театр, Boľšoj teatr – je jedným z najvýznamnejších operných súborov sveta, najlepším hudobným divadlom Ruska. Sólisti moskovského Boľšoj teatra, ktorí vystupujú a hosťujú na najznámejších a najrenomovanejších pódiách sveta, konečne navštívia aj Slovensko Bratislavu.
V utorok, 13. decembra 2016 Vám sólisti Boľšoj teatra – na čele so svetoznámymi opernými spevákmi ako Elena Zelenskaja, Alexei Tatarintsev ćerstvý držitel ocenenia Zlatá maska za opernú sezonu 2014 -2015 za stvárnenie Romea ,Svetlana Shilova, Andrej Grigorjev a Roman Muravickij – poskytnú nezabudnuteľný hudobný zážitok a zmyslový zažitok. V rámci koncertu odznejú v podaní renomovaných umelcov moskovského divadla diela Verdiho a Pucciniho. Slovenských divákov potešia áriami z najznámejších talinaskych opier Tosca, Traviata, Turandot, Bohéma, Rigoletto a Aida. Šesťdesiatčlenny Symfonický orchester Monarchia diriguje počas galakoncertu laureát Ceny Kossutha, dirigent Ádám Medveczky.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Bookmark and Share
Zdieľať