BASEMENT w/ Smooth, L Plus & Mc Coppa | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  BASEMENT w/ Smooth, L Plus & Mc Coppa

BASEMENT w/ Smooth, L Plus & Mc Coppa

BASEMENT w/ Smooth, L Plus & Mc Coppa

Dátum/Date: 26.12.2016  (21.00 - 04.00)
Miesto konania/Place of event: Nová Pekáreň, Rázusova 2, NITRA

Popis/Description:

Milí fans Drum&Bass music, rok 2016 opäť ukončíme našou tradične najsilnejšou klubovou párty, ktorá prebehne aj tentokrát na Štefana. Po októbrovej akcii, kde sa predstavil náš domáci projekt BΔSΞBΔND a po dlhšej odmlke prišiel zahrať aj náš veľký supporter TRILO, sme prichystali zas niečo špeciálne.

Po približne 4 rokoch privítame u nás na Slovensku reprezentanta VIPER RECORDINGS, ktorým je SMOOTH zo Slovinska! Taktiež máme druhú zaujímavosť a tou je spoločný set v ktorom sa spojí L PLUS reprezentujúci Technique Recordings a MC COPPA, ktorý príde hájiť vlajku EATBRAIN.

V rámci show L PLUS & MC COPPA, ako aj po celú noc, bude prebiehať natáčanie videoklipu pre trek z pripravovaného nového albumu L PLUS-a, takže ukážeme celému svetu, ako sa vie BΔSΞMΞNT baviť ;)

Celý tento Štefanský priešplech (ako by povedal pán DJ White) okorení silný lokálny support - The Prophecy(Ero Drummer & M.Bass), Gesi, Mário Belák Live Sax a naše rezidetné B2B2B2B - Meth, Ls3ke, Mikro, Cuker.

!! POZOR !! LÍSTKY V PREDAJI !! UŽ TERAZ !!
Keďže minulý rok v termíne BASEMENT party, ktorá prebehla na Štefana bol váš záujem veľmi vysoký a nemohli sme viacerých z vás vpustiť do klubu kvôli kapacitným dôvodom podniku, tak tentokrát sme sa rozhodli dať všetky lístky do predaja cez sieť Ticketportal SK.

FB EVENT

LINE UP:
SMOOTH (VIPER REC.)
L-PLUS & MC COPPA
THE PROPHECY (ERO DRUMMER & M.BASS)
METH - CUKER - MIKRO - LS3KE
GESI
MÁRIO BELÁK LIVE SAX

Podujatie nie je vhodné pre deti do 15 rokov!

Vstupné/Entry: 10,90 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Bookmark and Share
Zdieľať