DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ

DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ

DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ

FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.

Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách.

Zľavy/Discounts: ZŤP 1,00 EUR; doprovod ZŤP-S 1,00 EUR. Každý musí mať kúpenú zvlášť vstupenku aj držitel preukazu ZŤP aj prípadný sprievod. Možné zakúpiť v sektore "Plocha" z kategórie "zťp."

Mimoriadna Vianočná akcia na zvýhodnené vstupenky po 15 €! Ponúkame Vám do 24.12.2016  jedinečnú šancu zakúpiť si limitované vstupenky na 14.02.2017 v Hant Arene na výnimočný Valentínsky dvojkoncert Fragile / „Od Elánu po Fontánu“ Ján Baláž, Vašo Patejdl  so sprievodnou skupinou Starmania. Iba 500 ks, iba za cenu 15€, iba do Vianoc! 

Bookmark and Share
Zdieľať