KALINKA 2017 - prepojenie opis | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  KALINKA 2017 - prepojenie opis

KALINKA 2017 - prepojenie opis

KALINKA 2017 - prepojenie opis

KALINKA – ČAROVNÉ OSTROHY – EDVIN MARTON – JÁN BERKY MRENICA

100 členný Akademický súbor piesní a tancov Ministerstva vnútra Ruskej Federácie KALINKA sa na Slovensku už predstavil spoločne s našou kapelou DESMOD.

V roku 2017 sa na Slovensku predstaví opäť tento skvelý ruský súbor založený už v roku 1939. Jeho umenie, profesionalita a skvelé ohlasy po celom svete mu priniesli ocenenie, aké nemá iný ruský súbor. Prezident Ruskej federácie pán Vladimír Putin tento súbor prijal medzi vojenskú elitu Ruskej Federácia a zaradil ho do Národnej Gardy Ruskej Federácie.

V súčasnosti je oficiálne meno tohto súboru AKADEMICKÝ SÚBOR PIESNÍ A TANCOV VOJSK NÁRODNEJ GARDY RUSKEJ FEDERÁCIE. V roku 2017 sa tento súbor, ktorý je u nás známi ako KALINKA predstaví s nositeľmi našej kultúry, tanečným súborom ČAROVNÉ OSTROHY, skvelou ľudovou hudbou JÁNA BERKYHO MRENICU a s hráčom na 8 miliónové stradivárky, famóznym EDVINOM MARTONOM. Dopredu upozorňujeme, že sa nebude jednať o koncert v ktorom sa na par minút predstaví každý z interpretov samostatne podobne ako je teraz na Slovensku v móde. Tu bude hrať každý s každým, samozrejme aj tancovať budú ruské hviezdy niečo naše, naše hviezdy zas predvedú, ako im ide možno aj kazačok. Veríme, že keď Berky spustí Vrchársku náladu, kde s ním pôjde do „betla“ Edvin Márton, jedno oko neostane suché a každý chlp v sále bude v pozore. O zimomriavkach ani nehovoríme, tie máme pri tejto predstave už teraz. Predstavenie bude vhodné pre každého diváka s hudobným sluchom, alebo aj bez neho a bude úplne jedno či ste sa narodili v tomto alebo minulom storočí.

Takýto koncert tu ešte nebol a kým nás nenapadne niečo ešte nepredstaviteľnejšie ani nebude.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Bookmark and Share
Zdieľať