DIRE STRAITS EXPERIENCE / ROCK THE BALLET | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA >>  DIRE STRAITS EXPERIENCE / ROCK THE BALLET

DIRE STRAITS EXPERIENCE / ROCK THE BALLET

DIRE STRAITS EXPERIENCE / ROCK THE BALLET

DIRE STRAITS EXPERIENCE

Dátum/Date: 30.3.2017 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: AEGON aréna, Bratislava

Popis/Description:
Už je tomu viac ako 35 rokov, kedy pieseň Sultans of Swing ovládla rozhlasové vysielania po celom svete a práve v tomto čase sa zrodila legendárna kapela Dire Straits.
Skupina, ktorá sa svojimi 120 miliónmi predaných albumov prepisovala rockovú históriu a vypredávala tie najväčšie štadióny, sa na čele s Markom Knopflerom dostala na najvyššiu pomyselnú hudobnej métu. Tá trvala v najzákladnejšom zložení iba 15 rokov, avšak masívny záujem o kapelu pokračoval aj po odchode Marka, ktorý sa začal koncom osemdesiatych rokov venovať vlastním projektom.
Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou. Neoceniteľní hudobníci, držitelia cien Grammy, ako saxofonista Chris White, gitarista Terence Reis, na bicie Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell sa práve preháňajú najznámejšími mestami sveta kde nezabudli ani na Bratislavu a pridali si ju do svojho kalendára tour 2017.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

--------------------------------------------------------------------------------

ROCK THE BALLET

Dátum: 8.5.2017 o 19:00hod.
Miesto konania: Istropolis - Veľká sála, Bratislava

Popis/Description:
Klasický tanec dostal novú definíciu od roku 2008 - Rasta Thomas a jeho tanečníci prebudzajú svetové javiská. Svetoví tanečníci tancujú pred videoprojekciou na najlepšie rock – pop šlágre. Od roku 2008 Rock the Ballet organizuje svoje tanečné turné na štyroch kontinentoch, v 20-tich krajinách malo viac ako 750 vystúpení a videlo ich približne dva milióny divákov. Rock the Ballet z USA je v Amerike a v Európe veľmi obľúbený, nenápadne mieša klasický balet s moderným tanečným štýlom. Títo siedmi tanečníci tancovali v Broadwayských a Hollywoodských produkciách. Začiatok ich kariéry odštartovala výhra v americkej TV show - „So you think you can dance“. Dnes slovo „bad“ neznamená nič zlého, len toľko, že je to „cool“. Michael Jackson v piesni podobného názvu v r. 1978 predefinoval toto slovíčko. Tak to myslel aj Rasta Thomas, keď pomenoval svojich tanečníkov na Bad Boys of Dance. Pohodoví chlapci, ktorí niečo dokázali a aj to veľmi dobre vedia predstaviť. Sú presvedčení o tom, že balet pred mladými divákmi musí byť sexi a zábavný ako pop koncert. Vybraná hudba z medzinárodných šlágrov, charizmatickí tanečníci, perfektné choreografie, vynikajúce videoprojekcie a sexi kostýmy. Rock the Ballet je show v ktorej ide o prevedenie vynikajúceho tanca na populárne svetové šlágre. Je to Mega – Párty, kde v horúcej atmosfére tanečníci ponúknu svojim vystúpením energické pozitívne pocity. Thomasovi tanečníci sú brilliantní profesionáli v klasickom balete, vyštudovali na najlepších amerických univerzitách. Po vystúpeniach na amerických a európskych javiskách ich diváci odmeňujú obrovským potleskom v katarzickom postoji. Je to nezabudnuteľný zážitok pre všetky vekové kategórie.
Rock the Ballet sa teraz ukáže aj v Bratislave so šlágrami napr. od – Rihanny, Queenu, Davida Guettu, Bayonce, Coldplaya, U2, Michaela Jacksona...

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Bookmark and Share
Zdieľať